Свідок у справі “стоматолога-різника”: Вбитий Антон Кучерак любив багато говорити, коли вип’є

Сьогодні, 18 грудня, в Івано-Франківському міському суді продовжився допит свідків у справі “стоматолога-різника” Ігоря Вуйціва.

Варто зазначити, що цього разу засідання знову розпочалося майже з годинним запізненням.

Цього разу свідчив Михайло Ванюшкін, який був добре знайомий з другою жертвою Вуйціва Антоном Кучераком. На даний момент стажується в одному із супермаркетів міста. Що цікаво, свідок перебуває на обліку в зв’язку із проблемами з вживанням алкоголю. Раніше часто входив у запої.

“З Антоном та Ігорем ми перебували в останній день життя Антона. Ми розпивали алкогольні напої. Це було в 2014 році на початку жовтня. Спочатку ми були в центрі – я, Ігор та свідок Сергій, потім подзвонив Антон. Ми пішли до Геннадія, де продовжили розпивати алкоголь, після чого Геннадій нас попросив звільнити його квартиру”, – розповів свідок.

“Коли Геннадій попросив нас піти, була приблизно 5 година. Першим з квартири виходив Антон, але коли ми з Сергієм вийшли, на вулиці нікого не було”, – додав він.

Михайло розповів, що він зустрічався з Вуйцівим після зникнення Антона, зокрема на його день народження. Каже, що розпитував підсудного, куди зник Антон і вже припускав, що могло статися.

“Ходили чутки, що Ігор будучи п’яним виясняв стосунки з дівчиною, однак до мене ніякої агресії ніколи не виявляв”, – сказав Ванюшкін.

Свідок зазначив, що Вуйців планував одружитися зсвоєю подругою Юлією Бойко, яку також вважають причетною до вбивств. 

“Мене Вуйців не міг ревнувати до Юлі, бо знав, що в мене є дівчина”, – сказав свідок.

“Ми з Антоном були “корешами”, які любили випити. Але ми ніколи не розпивали алкогольні внапої, щоб потім з кимось познаймоитись – в Антона була дружина, а в мене дівчина. Тому я не думаю, що він міг залицятися до Юлії Бойко. Однак ви повинні розуміти, що таке стан алкогольного сп’яніння”, – додав він.

“Антон не те, що був конфліктний. Просто любив багато говорити, коли вип’є”, – зазначив Михайло.

Нагадаємо, на попередньому засіданні суд допитав двох свідків – матір співмешканки Вуйціва Юлії Бойко – Ірину Бойко, та спільного знайомого підсудного та вбитого Антона Кучерака – Сергія Перепеку.

Минулого місяця батьки жертв дали спільну прес-конференцію, на якій звинуватили суд у затягуванні справи, а також заявили, що вважають Юлію Бойко безпосередньо причетною до вбивств та вимагатимуть для неї найвищої міри покарання.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Через ожеледицю на ділянці дороги до Буковелю утворився великий затор. ФОТОФАКТ
Наступна : 13 афганців, серед який 8 дітей, намагалися через Карпати перетнути кордон. ВІДЕО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×