Суд виправдав Руслана Коцабу по всіх статтях. Блогера випустили прямо із зали суду

В Апеляційному суді Івано-Франківської області почали розглядати справу блогера Руслана Коцаби. Суть справи – перешкоджання законній діяльності Збройних сил України та інших військових формувань.

Нагадаємо, 12 травня Івано-Франківський міський суд визнав винним Руслана Коцабу у перешкоджанні діяльності ЗСУ в особливий період і призначив покарання у вигляді  3,5 років ув’язнення. Державної зради, в якій Коцабу звинувачувала прокуратура, суд у діях блогера не побачив, а його матеріали для російських ЗМІ розцінив як реалізацію права на свободу слова. Також суд скасував арешт на майно, яке було вилучено під час арешту  Коцаби. Прокуратура просила для обвинуваченого 13 років ув’язнення.

Читайте також, Суд дозволив Коцабі поспілкуватися із журналістами і відмовив прокуратурі у повторному дослідженні доказів.

Адвокати вимагають скасувати вирок міського суду від 12 травня і виправдати Руслана Коцабу. Прокурор теж вимагає скасувати вирок міського суду. Вони вимагають для Коцаби 13 років тюрми за держзраду і перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань. Після обговорення в нарадчій кімнаті, судді виправдали Руслана Коцабу і закрили справу. Івано-Франківського блогера звільнили з під варти в залі суду. 

Скоро на Станіславському дивіться фото і відео репортаж. 
 
Читайте також, Коцаба на дебатах у суді доводив, що “Галичина запалила фітель держперевороту”. 
 

1 коментар

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Коцаба на дебатах у суді доводив, що “Галичина запалила фітель держперевороту”
Наступна : Івано-Франківськ прийматиме фінальну частину чемпіонату України пляжного футболу

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×