Суд у справі перевізників в Івано-Франківську: сторони і далі конфліктують на засіданні

Сьогодні, 4 березня, в Івано-Франківську продовжилося судове засідання у  справі перевізників проти міськвиконкому, передає Станіславське ТБ.

Нагадаємо, в Івано-Франківську перевізник Мирон  Гнатів продовжує судитись із виконавчим комітетом міської ради. Так, у залі суду підприємець вимагає визнати протиправним  рішення міськвиконкому від 10 вересня 2015 року №501, яким оголошено конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах. Крім Гнатіва ще декілька перевізників звернулись до суду по даній справі. Також з цього приводу звернулись і треті сторони: зокрема ПП Сохан, ТзОВ «Турист – ІФ», ТзОВ «Корида Транс».

Попереднє засіданнє відбулося 5 лютого, але тоді представник від позивача Гнатіва не з’явився на суд. До слова, 21 січня до справи долучили паспорти маршрутів, а також нові лоти міськвиконкому. Відповідно ДАІ мала перевірити вимоги безпеки маршрутів, наголошувала третя сторона. Натомість була проігнорована безпека жителів Івано-Франківська.

Сьогодні на засіданні присутні представники позивача та третіх сторін. Під час засідання виникла дискусія між доповідачем з ТОВ «Західтехцентр» та доповідачем зі сторони міськвиконкому через те, що коли ТОВ «Західтехцентр» подало документи на конкурс, то зареєстрували лише двох механіків, хоча насправді їх є троє. Тому з ТОВ «Західтехцентр» зняли 4 бали. До слова, ТОВ «Західтехцентр» програло конкурс із різницею в 9 балів. Механік Єфремов, якого не зареєстрували, у ТОВ «Західтехцентр» з 1999 року. Його документи загубили в ході реорганізації підприємства з ДП у ТОВ. Як зазначив представник з міськвиконкому, то «Західтехцентр» міг подати хоча б копію трудової, проте не зробив навіть цього. Представник ТОВ на це відповіла, що виконком мав шукати працівника у реєстрі через ідентифікаційний код, та представник з МВК додав, що вони не зобов’язані цього робити.

Спочатку підприємство називалося ДП “Ференс і К”. Потім його реорганізували у ТОВ “Ференс-ІФ”, а потім перейменували у ТОВ «Західтехцентр».

Суддя зазначила, шо про реорганізацію підприємства у трудовій книжці механіка Єфремова нічого не йдеться і навіть копію трудової виконкому не надали.

Що цікаво, у трудовій книжці зазначено, що ДП “Ференс і К” було перетворено у ЗАК “Ференс і К”, тобто закрите акціонерне товариство. ТОВ «Західтехцентр» через суд намагається визнати рішення виконкому по лотах недійсним.

Суддя Домбровська ознайомлюється з доказовою базою справи.

 

Натомість представник від третьої сторони ПП Сохан подав заперечення на позовні вимоги інших перевізників. Далі виникла суперечка між ТОВ «Західтехцентр» та ПП Сохан. Але, таким чином, ПП Сохан фактично прийняв сторону відповідача (Ред. – міськвиконкому). Представник ПП Сохан каже, що ознак неправомірності у рішенні виконкому немає. 

Окрім цього, ТОВ «Західтехцентр» дали 6 балів замість 10 за пасажиромісткість. Справа в тому, що мінімальна пасажиромісткість повинна бути 800. Проте ТОВ «Західтехцентр» подало один автобус на 600,а інший – на 700. Вони (Ред. – ТОВ «Західтехцентр») вважали, що пасажиромісткість двох автобусів буде плюсуватися, але автобуси були на різних лотах, відповідно, пасажиромісткість рахувалася окремо.

 

 

Довідково: Позивачі-перевізники обслуговували згідно діючих договорів такі міські автобусні маршрути:

Гнатів – №56, 40, 32, 61

Бойчук – №40А,

Парипа – №55, 14

Дунаєвський – №40А

Іваков – №55

Саме ці маршрутні перевезення відповідають наступним лотам №4, 6, 8, 9, 10, 11.

Основна суть позивних вимог у тому, що перевізники не можуть зараз обслуговувати подані вище маршрути, оскільки в дію увійшла нова маршрутна схема перевезення пасажирів. 

Нагадаємо, у своїх позивних вимогах сторона позивача зазначає, що виконком недотримав порядку організації та проведення конкурсу, оскільки оголошення про проведення конкурсу повинно бути оприлюднене не раніше ніж за 3 місяці до закінчення діючих термінів договорів із перевізниками. Так, терміни договорів позивачів закінчуються у липні та грудня 2016 року. За таких умов конкурс мав би бути проголошено у квітні 2016 року.

 
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Івано-Франківщині водій під час обгону наїхав на велосипедиста
Наступна : Прикарпатські депутати вимагають створити у Болехові відділення поліції

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×