Суд у справі перевізників в Івано-Франківську: міськвиконком оголосив конкурс втричі швидше, ніж вказує закон, – позивач

Сьогодні, 4 березня, в Івано-Франківську продовжилося судове засідання у  справі перевізників проти міськвиконкому, передає Станіславське ТБ.

Нагадаємо, в Івано-Франківську перевізник Мирон  Гнатів продовжує судитись із виконавчим комітетом міської ради. Так, у залі суду підприємець вимагає визнати протиправним  рішення міськвиконкому від 10 вересня 2015 року №501, яким оголошено конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах. Крім Гнатіва ще декілька перевізників звернулись до суду по даній справі. Також з цього приводу звернулись і треті сторони: зокрема ПП Сохан, ТзОВ «Турист – ІФ», ТзОВ «Корида Транс».

Попереднє засіданнє відбулося 5 лютого, але тоді представник від позивача Гнатіва не з’явився на суд. До слова, 21 січня до справи долучили паспорти маршрутів, а також нові лоти міськвиконкому. Відповідно ДАІ мала перевірити вимоги безпеки маршрутів, наголошувала третя сторона. Натомість була проігнорована безпека жителів Івано-Франківська.

Сьогодні на засіданні виник конфлікт між представником із ТОВ “Західтехцентр” та представником з міськвиконкому. Натомість ПП Сохан (Ред. – третя сторона) ознак неправомірності у рішенні виконкому не бачить. Детальніше читайте ТУТ.

Суддя Домбровська ознайомлюється з доказовою базою справи. Далі розпочалися судові дебати.

Перевізник Мирон  Гнатів (Ред. – позивач) каже, що згідно оскаржуваного рішення, 501 відповідач вказує на завершення договорів з перевізниками. Проте, як вже було довелено, ці договори не завершились і не були розірвані, тобто договори є і вони чинні, продовжив Гнатів.

“У порядку проведення конкурсу міських маршрутів, відповідач (Ред. – міськвиконком) мав оголосити конкурс не раніше 31 березня 2016 року. У нашому випадку відповідач оголосив конкурс втричі швидше, ніж вказує закон. В даному випадку ми від відповідача мали почути норму, яка дозволяє проводити конкурс раніше. Ми вважаємо, що рішення 501 від 10 вересня не відповідає законодавству та підлягає скасування”, – наголосив Гнатів.

Натомість представник з міськвиконкому переконує, що рішення є законним і позивні вимоги заперечує.

Представник ТОВ «Західтехцентр» назвала умови конкурсу дискримінаційними.

Представник від ПП Сохан каже, що жоден позивач не мав підстав позиватися до суду, адже немає причин вважати рішення незаконним. Тому повністю скасовувати рішення є неправильно, вважає представник.

Суддя Домбровська вирушила у нарадчу кімнату, щоб прийняти рішення.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Прикарпатські депутати вимагають створити у Болехові відділення поліції
Наступна : Після ротації 50 бійців батальйону “Івано-Франківськ” вирушають із Маріуполя додому. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×