Суд у справі мешканців з вулиць Маріки Підгірянки і Відкрита: забудовник каже, що вони не збиралися будувати, але проводили геологічні роботи

Сьогодні в Івано-Франківському міському судді продовжилося засідання у справі забудовника ПП “Санліт-Захід” проти мешканців будинків на вулиці Марійки Підгірянки, 25 та Відкрита.

На минулому судовому засіданні вияснилося, що позивач подав до суду на мешканців трьох будинків вулиць Марічки Підгірянки та Відкрита за перешкоджання ведення підприємницької діяльності.

Сьогодні, у залі суду зібралися всі сторони конфлікту. Також, у якості 3-ї сторони був долучений до справи безпосередній власник території, а саме Івано-Франківська міська рада.

Ще на попередньому засіданні було з’ясовано, що земельна ділянка, на якій позивач збирається розпочати будівництво, має цікаво історію. Свого часу, Івано-Франківська міська рада передала її в оренду товариству з обмеженою відповідальністю “Рембудінвест”, яка у свою чергу передала територію у суборенду ПП “Санліт-Захід”.

Нині сторона позивача мала надати копію проекту землеустрою про надання земельної ділянки в оренду, а також копії технічної документації про надання земельної ділянки в суборенду.

За словами мешканців будинків, позивач надав тільки частину технічної документації.

У залі суду, постійно виникали запитання стосовно, оренди ділянки компанією “Рембудінвест”.

Зокрема, чи знав позичав, коли отримував земельну ділянку в суборенду від «Рембудінвест” про тимчасові споруди, які на ній розташовані, і власне через які почався конфлікт.

Позивач у відповідь наголошує, що вони отримали земельну ділянку в суборенду законно і будівлі, які там знаходяться перешкоджають початку будівництва.

При цьому вони не можуть точно відповісти коли саме були встановленні спірні приміщення. Але переконують, що вони були встановленні незаконно.

Так, мовляв, Івано-Франківська міська рада передаючи цю ділянку ПП “Санліт-Захід” у двосторонньому договорі зазначила, що спірна земельна ділянка є вільною від забудови.

Однак, відповідачі наголошують на пункт 37 договору суборенди, в якому зазначається, що згідно умов для здійснення будівництва, на земельній ділянці повинні бути знесені існуюючі тимчасові споруди. Тобто, по факту, попередні власники землі визнають, що на ній були встановленні тимчасові споруди, ще до укладенні договору із ПП “Санліт-Захід” (договір суборенди від 19 січня 2015 року).

У свою чергу, сторони конфлікту знову звернулися до подій у січні і лютому цього року, коли мешканці будинків на вулиці Маріки Підгірянки і Відкрита намагалися перешкодити початку будівництва багатоповерхівки.

Підприємці наголошують, що це проводились геологічні роботи щодо перевірки і підготовки грунтів, а не початок самого будівництва. Крім того, вони запевняють, що з деякими мешканцями вулиці Відкрика 25 є укладені договори і вони не проти початку будівництва. Конфлікт виникає між мешканцями будинку Маріки Підгірянки 25, які, нібито, не мають ніякого відношення до спірної земельної ділянки, а споруди установили без належних дозволів.

Після такий слів у присутніх мешканців будинку виникла хвиля обурення. Мовляв, вони би хотіли побачити особисто тих людей, які вели переговори із забудовником і нехай вони теж прийдуть до зали суду, якщо такі є.

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Накипіло: молоді франківчани скаржаться на пропозиції роботи
Наступна : На Верховині у річку зливають невідому речовину (фото)

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×