socico

Суд одобрив трудову книжку Гонтаревої й відхилив позов щодо її звільнення

Позивачі вимагали відставки Гонтаревої з посади голови Нацбанку через брак досвіду роботи на керівних посадах у банках України.

 

Вищий адміністративний суд України відхилив позовну заяву Юрія Кармазіна та Наталії Целовальніченко до президента України Петра Порошенка та голови Національного банку України Валерії Гонтаревої як третьої особи щодо звільнення Гонтаревої. Про це йдеться на сайті НБУ.

Як зазначається, позивачі намагалися довести неправомірність призначення Валерії Гонтаревої на посаду голови Нацбанку у зв’язку з недостатністю досвіду роботи на керівних посадах у банках України та зобов’язати президента України внести подання на її звільнення.

Проте, згідно з текстом, професійний досвід та ділова репутація Валерії Гонтаревої не викликали сумнівів у суддів ВАСУ.

«Як вбачається з оглянутої в судовому засіданні трудової книжки Гонтаревої В.О. наявний в останньої трудовий стаж роботи на керівних посадах у банку відповідає вимогам статті 18 Закону України «Про Національний банк України», – зазначено в постанові ВАСУ.

«Професійний досвід Валерії Гонтаревої у провідних українських і міжнародних фінансових інституціях перевищує 20 років, з них на керівних посадах в банках – 11 років 3 місяці 10 днів (ці дані підтвердив ВАСУ під час засідання)»,  – підкреслюють у НБУ.

Як відомо, з 1994 до 1996 року вона працювала в Українській міжбанківській валютній біржі, а потім – на керівних посадах в Акціонерному комерційному банку «Сосьєте Женераль Україна» (1996 – 2000) та Акціонерному банку «ІНГ Банк Україна» (2001 – 2007).

До призначення Головою Національного банку України Валерія Гонтарева сім років очолювала інвестиційну компанію «Інвестиційний Капітал Україна», лідера в сегменті торгівлі корпоративними та державними борговими цінними паперами на українському ринку (2007 – 2014).

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У суботу відбудуться останні «Зарядки ІФ»
Наступна : Наступне засідання координаційного комітету допомоги учасникам АТО відбудеться у Калуші

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×