Створення Муніципальної варти обійдеться Івано-Франківську в 1 мільйон гривень

На наступну сесію Івано-Франківської міської ради винесуть питання щодо створення в місті нового комунального підприємства “Муніципальна варта”.

Відповідний проект рішення з’явився в порядку денному сесії, передає Станіславське ТБ з посиланням на офіційний сайт міськради.

Муніципальна варта повинна буде забезпечувати охорону публічного порядку на території міста, законності, правопорядку, охорону прав, свобод і законних інтересів територіальної громади у взаємодії з підрозділами Національної поліції. 

Вартові допомагатимуть поліцейським виявляти і розкривати злочини, забезпечувати безпеку дорожнього руху, забезпечувати виконання рішень виконкому та міської ради, захист майна тощо. Загалом, за своїми обов’язаками це буде допоміжний поліцейський орган на балансі територіальної громади міста. Окрім цього, варта співпрацюватиме з Муніципальною інспекцією з благоустрою. 

Статутний фонд варти складе 1 мільйон гривень. 

Начальник Муніципальної варти призначатиметься на посаду розпорядженням міського голови за поданням керівника Органу управління, на підставі укладеного контракту.

Наступне пленарне засідання міської ради Івано-Франківська відбудеться вже у п’ятницю, 8 липня.

Детальніше ознайомитися із проектом рішення можна за посиланням >>>.

/фото з відкритих джерел

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті стартував фестиваль «Лудинє – базар у Косові»
Наступна : Раунд 2: друга категорія правоохоронців Прикарпаття пройде атестаційне тестування. СПИСОК

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×