Студенти-стоматологи розповідали іванофранківцям про здоров’я зубів. ФОТО

Вчора, 1 червня, студенти стоматологічного факультету ІФНМУ провели в центрі Івано-Франківська акцію, присвячену здоров’ю ротової порожнини «Збережемо наш пародонт».

Організатором заходу стали представники Асоціації студентів-стоматологів, які розповідали містянам про основні правила щоденної гігієни зубів, а також демонстрували необхідні для цього засоби. Окрім цього, студенти четвертого та п’ятого курсів проводили усім охочим огляд у кабінеті стоматологічного корпусу, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на прес-службу ІФНМУ.

«Пародонтит вважається ендемічним захворюванням на Прикарпатті, – розповідає студентка третього курсу стоматологічного факультету Ірина Репетило. – Майже 95% іванофранківців зіштовхуються з такими проблемами, як кровоточивість ясен, розхитування зубів і т.д. Наша акція спрямована на привернення уваги суспільства щодо проблеми гігієни ротової порожнини».

Ірина Репетило також висловила особливу подяку за сприяння в організації акції декану стоматологічного факультету Олександру Бугерчуку, завідувачу кафедри ортопедичної стоматології Зіновію Ожогану, завідувачу кафедри терапевтичної стоматології Віталію Герелюку, доценту кафедри ортопедичної стоматології Миколі Кирилюку.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Погоні відбулася Ювілейна проща з нагоди 20-ліття почитання Чудотворної ікони Матері Божої – Цариці Покуття. ФОТО
Наступна : В Івано-Франківському обласному перинатальному центрі народилися дві трійні

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×