Студенти Івано-Франківського медичного університету перемогли на всеукраїнській конференції

Днями студенти Івано-Франківського медичного університету взяли участь у всеукраїнській студентській наукові конференції “Погляд майбутніх лікарів на сучасну медицину”, що відбулася в Полтаві на базі “Української медичної стоматологічної академії” та була присвячена 95-річчю вишу.

Студенти ІФНМУ повернулися звідтіля не з порожніми руками – привезли перемогу, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на прес-службу університету.

Під час заходу студенти ІФНМУ Богдан Пелехан і Юлія Трухан представляли кафедру внутрішньої медицини стоматологічного факультету і презентували спільну науково-дослідну роботу “Антигіпертензивна ефективність двокомпонентної терапії фіксованими малими дозами у хворих на артеріальну гіпертензію”, за яку й здобули диплом переможця. Серед 13 презентованих доповідей роботу студентів ІФНМУ визнали найкращою.

Як зазначає Богдан Пелехан, над цією роботою вони із одногрупницею працювали кілька місяців.

“Тема артеріальної гіпертензії є досить актуальна на сьогодні, – додає студент. – В Україні понад 36% дорослого населення страждає від цієї недуги, а також це найбільш поширене неінфекційне захворювання в світі”.

9046ac03742928382d22e11cd233dcff_XL

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Івано-Франківський Патруль Online 5| п’яний майор міліції вдарив патрульного та водій у наркотичному сп’янінні
Наступна : Скандальний головний міліціонер Прикарпаття часів Януковича розповів, як отримав посаду в університету Ківалова

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×