Студентка медичного коледжу ІФНМУ виграла у всеукраїнському конкурсі професійної майстерності. ФОТО

Нещодавно студентка медичного коледжу ІФНМУ взяла участь у ХІ Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності за спеціальністю “Стоматологія ортопедична”.

Захід відбувся на базі Української медичної стоматологічної академії, що в Полтаві. Перемогу здобула студентка другого курсу медичного коледжу ІФНМУ Ірина Цоба, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на прес-службу ІФНМУ.

Ще у травні на базі кафедри ортопедичної стоматології ІФНМУ під керівництвом професора Зіновія Ожогана пройшов відбірковий етап конкурсу, де перше місце посіла Ірина Цоба. Відтак студентка представила медичний коледж ІФНМУ на всеукраїнському конкурсі, де за перемогу змагалися 16 учасників. Науковим керівником студентки став завідувач зуботехнічного відділення медичного коледжу ІФНМУ Василь Сухолиткий.

Ірина Цюба представила свою роботу в номінації “Суцільнолита конструкція зубних протезів”, виготовивши металокерамічні протези.

“Окрім цього, кожен учасник мав змоделювати суцільнолиту незмінну конструкцію, провести її обробку і полірування”, – розповідає студентка.

Ірина Цоба наразі здобуває другу освіту. Свого часу вона вже отримала диплом фельдшера, закінчивши Херсонський базовий медичний коледж. Потім дівчина працювала медичною сестрою в стоматологічній клініці. Саме там їй настільки сподобався напрямок стоматології, що вона вирішила вступити в медичний коледж ІФНМУ та здобути спеціальність “Стоматологія ортопедична”. Але на цьому плани дівчини не завершуються. Вона неодмінно хоче опанувати фах лікаря-стоматолога.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Військового комісара, що вчинив резонансне ДТП в Івано-Франківську, навіть не оштрафували. ФОТО
Наступна : Відома франківська співачка висловилась щодо квот на радіо та телебаченні

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×