Студентам Калуського політехнічного коледжу затримують стипендію. Відбулись протести

Сьогодні студенти Калуського політехнічного коледжу провели попереджувальну акцію протесту біля входу до навчального закладу. Акція відбулася до початку занять. Причиною невдоволення студентів стала несвоєчасна виплата стипендій.

До речі, у вересні стипендія студентів політехнічного коледжу зростає з 544 до 620 гривень, інформують “Вікна“.

“Зараз є затримка на один місяць, але цього не можна пропускати, – розповів студент третього курсу Ярослав Шевчук. – Зараз у коледжі працюють представники Держфінінспекції, які повідомили, що стипендія прийшла ще 7 вересня.

Адміністрація закладу стверджує: акція протесту несанкціонована. Політехнічний коледж фінансується через Міністерство освіти, тож надходження коштів від керівництва закладу не залежить.

“Стипендія приходить з третього по десяте число щомісяця, і ми відразу її виплачуємо, – переконує директор політехнічного коледжу Петро Гринькевич. – Є державне казначейство, яке тими коштами керує. Я жодного стосунку до того не маю, тільки підписую поручення”.

У результаті переговорів адміністрація й студенти порозумілися. Зокрема, зійшлися на тому, що студенти зачекають на стипендію до 10 жовтня. У випадку затримок молодь обіцяє нові акції протесту.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В України вже є кошти на опалювальний сезон
Наступна : Прикарпатець отримав 8 років позбавлення волі за вбивство колишньої дружини

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×