Соціологічне дослідження передвиборчої ситуації в місті Коломиї

З 7 по 12 жовтня 2015 року «Центр соціологічних досліджень «Голос» та інформаційно-аналітичний центр «PR-Energy» провели опитування громадської думки в місті Коломия.

Методом особистого інтерв’ю «face-to-face» було опитано 1200 респондентів – постійних мешканців Коломиї віком від 18 років, з урахуванням їх статі та віку.

Статистична похибка вибірки не перевищує 3,1% для показників, близьких до 50%, 2,7% – для показників, близьких до 25%, 1,9% – для показників, близьких до 10%, 1,4% – для показників, близьких до 5%.

  Якби вибори в Коломиї відбулися найближчої неділі, то 52,8% мешканців міста обов’язково пішли б на вибори, 20,2%  – скоріше за все пішли б на вибори, 9,5%  – однозначно не брали б участі в голосуванні, 17,5% – скоріше за все не пішли б голосувати.  

Обов’язково піду на вибори

52,8%

Скоріше за все піду на вибори

20,2%

Скоріше за все не піду

17,5%

Однозначно не буду брати участі у виборах

9,5%

     Згідно з результатами опитування, якби вибори депутатів Коломийської міської ради відбувалися на початку жовтня 2015 року, найбільше голосів виборців набрали б партії ВО «Батьківщина» та партія «УКРОП». За вказані партії мають намір проголосувати відповідно 18,6% та 15,5% Саме ці політичні сили мають реальні шанси подолати 5% бар’єр. Також шанси на подолання прохідного бар’єру мають ще дві політичні сили: Радикальна партія Олега Ляшка (4,8%) та ВО «Свобода» (4,2%). Інші партії – 10,2%, не визначилися за кого голосувати на виборах до міськради  – 21,5%

 

ВО «Батьківщина» «

18,6%

«УКРОП»

15,5%

Об’єднання «Самопоміч»

13,8%

Блок Петра Порошенка «Солідарність»

12,5%

Радикальна партія Олега Ляшка

4,8%

ВО «Свобода»

4,2%

Інші партії

7,8%

Не визначилися

19,5%

Не буду брати участі в голосуванні

10,8%

     Серед кандидатів на посаду Коломийського міського голови можна виділити чотири основних претенденти, між  якими розвернеться основна боротьба за мерське крісло – Ігор Слюзар (Українська народна партія), Любомир Глушков (самовисування), Михайло Вовк (самовисування) та Михайло Негрич (самовисування).

         Згідно з результатами проведеного дослідження, серед вказаних кандидатів найвищий рівень підтримки виборців має Ігор Слюзар, за якого планують проголосувати 16,2% опитаних. Основним конкурентом Ігоря Слюзара в боротьбі за посаду мера є Любомир Глушков, за якого готові проголосувати 14,2% опитаних. Відставання Михайла Вовка (11,1%) та Михайла Негрича (9,6%) від лідерів виборчих перегонів є незначним, тому кожен з чотирьох кандидатів має шанс на перемогу.

 

Ігор Слюзар (Українська народна партія)

16,2%

Любомир Глушков (самовисування)

14,2%

Михайло Вовк (самовисування)

11,1%

Михайло Негрич (самовисування)

9,6%

Сергій Коцюр  (Об`єднання «Самопомiч»)

4,5%

Олександр Базюк (Радикальна партія О. Ляшка)

3,1%

Інші кандидати

10,2%

Не визначилися

22,6%

Не буду брати участі в голосуванні

8,5%

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Верховинщині автомобіль в’їхав в електроопору, є постраждалі
Наступна : В Івано-Франківську виступить всесвітньо відомий гурт ДахаБраха

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×