Соціальний ролик про переселенців “Усім потрібен дім” отримав дві нагороди на міжнародному конкурсі. ВІДЕО

Переселенці з Донецька зняли соціальний ролик, який отримав дві нагороди на міжнародному конкурсі соцреклами.

Над роликом під назвою “Усім потрібен дім” працювала команда донецької студії анімації “Тунгуру”, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на “Переселенець.UA”.

“Анімаційний фільм  “Усім потрібен дім” створено творчою командою з переселенців України. Це ті люди, які щодня відчувають недовіру з боку співгромадян. Однак ми розуміємо, що Україні потрібен час, щоб змінити ситуацію. Ми сподіваємося цією історією зробити маленький крок до розуміння один одного. Перш за все всі ми – громадяни України, незалежно від прописки”, – пишуть автори ролика.

1500000 мільйона людей залишилися без даху над головою в результаті військових дій на Донбасі. Тисячі людей щодня отримують відмови в оренді житла від своїх співгромадян через свої прописки.

“Ніхто не розкаже про переселенців, краще нас самих. Так вирішили, і в той же вечір накидали 6 сценаріїв для соціального ролика. У підсумку, 2 золота на фестивалях соціальної реклами … Вся робота, від ідеї до озвучення, зроблена нами, “переміщеними особами”, -написав на своїй сторінці в ФБ продюсер “Тунгуру” Макс Коротич.

Нагадаємо, в Івано-Франківську подружжя переселенців хоче створити будинок сімейного типу для сиріт з Луганщини.

До слова, у Коломиї, щоб познайомити українців зі Сходу з національними традиціями Покуття, влаштували для переселенців показ мод.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Івано-Франківська благодійницька організація шукає музичних виконавців, які готові долучитися до благодійного концерту
Наступна : Ірина Юрків здобула перемогу на районному конкурсі читців творів Тараса Шевченка у Калуші

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×