Сьогодні в парку Шевченка пройде “Дитяча олімпіада”

9 червня в 11 годині в Парку Шевченко пройде «Дитяча олімпіада».

Захід будуть проводити підлітки Соціального проекту «Teen Team» в межах реалізації ідеї, яка отримала третє місце на Хакатоні в рамках програми «Активні громадяни» за сприянням Літературного угруповання «СТАН» , ГО «Д.О.М.48.24» при фінансовій підтримці Британської Ради в Україні.

«Підлітки – це особливий світ. Ще не дорослі, вже не діти. Вони із задоволенням займаються тим, що цікаво саме їм, а не тим, що від них вимагають, – каже Засновник Проекту, Ольга Попова, – Саме тому, вони були дуже зацікавлені не просто взяти участь у Хакатоні на рівні з дорослими, але і скласти їм конкуренцію».

За допомогою проекту підлітки хочуть надати рівні можливості всім дітям для активного відпочинку та залучити їх до здорового способу життя.

«Діти не мають втрачати можливість зайнятися спортом чи просто весело проводити час за спортивними іграми з друзями через брак коштів, відсутність майданчика чи невідповідність фізичної підготовки, – впевнені підлітки, – ми намагаємось донести нашу мету до влади міста; громади міста; громадян, які активно займаються спортом; представників бізнесу, яким небайдуже майбутнє нашого міста. І ми можемо з впевненістю сказати, що нас почули!».

За дуже короткий час ідею підлітків підтримали Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківського МВК, Центр польської культури та Європейського діалогу, Міський центр «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ», Сімейній фітнес клуб «Анастасія», Піцерія «Мак і Таві».

Читайте також: На Верховинщину у літній табір вирушили діти бійців АТО

То ж запрошуємо і вас долучитеся до активного відпочинку, знайти нових друзів та разом зробити заняття спортом більш відкритими та цікавими, а наше місто більш здоровим та соціально активним.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Івано-Франківщині рятувальники винесли із вогню чоловіка
Наступна : Франківців запрошують у Палац Потоцьких на Франкову руханку

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×