Сьогодні у Рогатині відбулось засідання 31 сесії районної ради

Сьогодні, 24 вересня 2015 року, під головуванням Володимира Штогрина, в залі засідань адмінбудинку, відбулась 31 сесія районної ради. У її роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Надія Цимбаліста та її заступники, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій, політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.

Засідання сесії районної ради розпочалось із виконання Державного Гімну України, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять покійного депутата районної ради, члена постійної комісії районної ради з питань освіти та молодіжної політики Марії Піщальник.

Перед розглядом питань порядку денного виступив заступник директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук з інформацією про право, гарантоване державою, на отримання правової допомоги.

Розгляд питань порядку денного розпочалось із ухвалення рішення щодо взяття до відома інформації голови районної виборчої комісії Василя Попадюка про визнання повноважень депутатів Рогатинської районної ради шостого скликання Романа Ошитка та Степана Чубатого.

На засіданні сесії було заслухано звіт першого заступника голови районної державної адміністрації Степана Демчишина щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І-е півріччя 2015 року.

По питаннях «Про звіт щодо виконання районного бюджету за І-е півріччя 2015 року» та «Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік» доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Марія Ощипок.

Депутатами було погоджено кандидатуру Ірини Худич на посаду директора Рогатинської центральної бібліотечної системи та розглянуто ряд майнових питань. Також було затверджено мережу дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району на 2015-2016 навчальний рік і список присяжних Рогатинського районного суду Івано-Франківської області та ін.

По всіх питаннях, які були внесені на розгляд 31 сесії районної ради, прийнятті відповідні рішення.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті у 4 районах розкрадають природні ресурси
Наступна : На Снятинщині засідали щодо захисту прав дитини

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×