Сьогодні у Івано-Франківську відбудеться прес-конференція на тему «Які партії Івано-Франківщини робитимуть ради прозорішими і які відмовилися це зробити?»

20 жовтня о 11:15 год. у готелі Станіславів за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола 7, пов. 4, в залі для переговорів (к.400) відбудеться прес-конференція на тему «Які партії Івано-Франківщини робитимуть ради прозорішими і які відмовилися це зробити?», Stanislavske.tv. 

В рамках прес-конференції будуть презентовані результати всеукраїнської громадської компанії «Прозорі ради» в Івано-Франківські області. В рамках прес-конференції будуть озвучені відповіді на наступні питання: – Які місцеві осередки партій підписали, а які відмовилися підписати меморандум про впровадження нового антикорупційного законодавства на рівні місцевих рад? – Які антикорупційні норми мають в першу чергу бути прийнятими після виборів? – Які можливості для громадян та журналістів відкриють запровадження норм нового антикорупційного законодавства на рівні місцевих рад?

Захід організовано ГО «Центр «Антикорупційна платформа» спільно з Центром політичних студій та аналітики (м.Київ) в рамках проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що реалізується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Долинщині виявили артснаряд часів ІІ Світової війни
Наступна : У Франківську масові комунальні крадіжки, міліція розводить руками

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×