Сьогодні франківцям презентують новий мурал

Сьогодні, 22 липня, о 12:00 відбудеться презентація роботи “Свіжа фарба” польського художника Zbiok’а Чайковського за адресою вулиця Мазепи, 100.

Художник є учасником проекту “Мистецька резиденція у Івано-Франківську”, котра реалізується платформою “Тепле Місто”. Робота створена у публічному просторі у формі муралу на фасаді будинку за адресою Мазепи, 100, передає Станіславське ТБ.

Читайте також: У Франківську на вулиці Мазепи польський художник створює новий мурал. ФОТО

Масштабне зображення використовує прийоми, притаманні концептуальному мистецтву: на фасаді будинку художник зображує прості алегоричні фігури, які виступають символами важливих суспільно-політичних процесів сучасної України. У цій роботі автор відображає своє спостереження за найважливішими перетвореннями  українського суспільства, які, на його думку, є пошуком свого власного шляхом, котрий веде від старого до нового.

Zbiok Чайковський – один з найцікавіших європейських художників молодої генерації, з його ім’ям пов’язують естетичну зміну польського муралу. Його творчі практики передбачають численні техніки, серед яких особливе місце займає створення монументальних настінних малюнків.

Роботу “Свіжа фарба” автор презентує особисто, пояснюючи образність фігур,  зображених на малюнку, та загальну концепцію муралу. Також будуть присутні куратор Євген Самборський та співорганізатори резиденції.

Тема візуального мистецтва у публічному просторі Івано-Франківська перебуває сьогодні в полі особливої уваги. Ця робота стане черговою в ряді монументальних настінних картин, створених в Івано-Франківську у 2016 році.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У зоні АТО неспокійно: бойовики застосували гранатомети, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю
Наступна : Сьогодні на Івано-Франківщині прогнозують до 28º тепла

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×