Снятинська влада у Івано-Франківську придбає житло для учасника АТО

Снятинська районна державна адміністрація, реалізовує Постанову КМУ від 20 травня 2015 року №348  «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов», повідомляє Станіславське ТБ, з посиланням на прес-службу РДА.

Згідно виконання постанови, снятинською владою здійснюватиметься закупівля житла на первинному та на вторинному ринку нерухомості в м. Івано-Франківськ. Для початку це однокімнатна квартира, загальною площею до 50 кв.м. для поліпшення житлових умов сім’ї учасника АТО.

Пропозиції фізичним і юридичним особам надавати до управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Снятинської РДА  за телефонами (03476) 2-18-79, або в письмовій формі за адресою: м. Снятин, пл..Незалежності, 1, 3 поверх, каб. 317 та на електронну адресу ukb_snt_rda@ukr.net

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : До кінця року об’єднані територіальні громади області мають прийняти бюджети
Наступна : Шість років тюрми може загрожувати жителю Калущини, котрий вкрав ноутбук

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×