“Сім’я” Вишиванюка привласнила дитячий відпочинковий заклад.

Управління молоді і спорту Івано-Франківської ОДА підготувало звернення до обласної прокуратури, МВС та СБУ, щоби перевірити законність приватизації прикарпатських дитячих таборів.

Частина відомчих дитячих закладів на Івано-Франківщині за нез’ясованих обставин відійшли в приватні руки, і відтоді не працюють. Питанням законності їх приватизації перейнялися учасники обласного Координаційного комітету з допомоги пораненим і учасникам АТО в контексті оздоровлення дітей учасників війни на Сході, інформує ”Курс”.

На минулому виїзному засіданні Комітету, яке проходило в місті Калуш, цю тему підняв голова Спілки ветеранів АТО Прикарпаття Андрій Долик.

Відтак начальник Департаменту у справах молоді і спорту Ростислав Микитюк повідомив про два випадки сумнівної приватизації дитячих відпочинкових закладів. Йдеться про «Прикарпатський Артек» у селі Ямна Яремчанської міськради та табір «Мрія» у селі Липівка Тисменицького району.

За словами Микитюка, «Прикарпатський Артек», який у 1990-х належав Надвірнянському лісокомбінату, став власністю Василя Вишиванюка, сина губернатора-”регіонала” Михайла Вишиванюка, та його угорського товариша. В даний час нібито триває судова тяганина між обома за остаточне право власності.

«Не можу сказати, коли саме і на якій підставі відійшов цей табір, оскільки на той час ще не був призначений на цю посаду», — відрапортував Микитюк.

Проте, коли Микитюк у 2014 році взявся до виконання обов’язків, з’ясувалося, що в управлінні взагалі відсутні будь-які документи стосовно «Прикарпатського Артеку». Всі вони були витребувані управлінням СБУ під приводом розслідування кримінального провадження про неправомірну приватизацію цього об’єкта. Саме так СБУ повідомило у листі на запит управління.

Дитячий табір «Мрія», який донедавна перебував у власності Тисменицької РДА, також перейшов у руки наближених до влади осіб.

«Це також відомі люди в області», — повідомив Ростислав Микитюк, уже не називаючи прізвищ.

Координаційний комітет застановився на тому, щоби ініціювати перевірку законності приватизації обох дитячих таборів і постановив звернутися з цього приводу до правоохоронців та Служби безпеки в області. Також посадовці вирішили витребувати в СБУ копії документів, які стосуються приватизації табору «Прикарпатський Артек».

На сьогоднішньому засіданні обласного Координаційного комітету тема мала продовження. Вирішили доопрацювати звернення від управління молоді і спорту ОДА про перевірку законності приватизації дитячих таборів на території області – внести в перелік тих, що підлягають перевірці, ще 17 закладів.

«Щоби перевірили всі без винятків, — акцентував співголова Комітету, заступник голови ОДАІгор Пасічняк. – Щоби ми могли використовувати їх для оздоровлення дітей учасників АТО».

У випадку незаконної приватизації Івано-Франківська ОДА буде ініціювати повернення таборів у державну, обласну власність чи власність територіальних громад області. Та подальше використання.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Життя на волосинці. За 2 метри від бійця зірвалася ворожа міна. ВІДЕО
Наступна : Телефонна псевдо-соціологія або чи готові франківчани голосувати за “корупціонерів”

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×