Сім’я голови Івано-Франківської ОДА хоче приватизувати одне із комунальних приміщень міста – активісти

Вчорашнє засідання виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради пройшло блискавично: члени виконкому буквально за кілька годин прийняли, із мінімальним поясненням та без обговорень понад 40 важливих питань для міста. 

Серед них проект рішення “Про внесення доповнень до “Програми приватизації комунального майна територіальної громади міста Івано-Франківська на 2015-2017 роки”.

У проект рішення внесено сім приміщень, які приватизуються та одне приміщення, яке підлягає приватизації шляхом продажу з аукціону, передає Станіславське ТБ посилаючись на Галицький кореспондент. 

image001-556x600

Одним із об’єктів для приватизації є нежитлове приміщення на 27,2 кв.м. на вулиці Ленкавського, 6. Приватизувати його має намір громадська організація “Громадський рух “Галицька спільнота”. Здавалось би, непримітна організація, яких є багато. Однак, перевіривши реєстри, можна дізнатись, що засновувала організацію група впливових чиновників та політиків.

Принаймні так запевняють активісти ГО “Центр “Антикорупційна Платформа”. За їх повідомленням більшість із засновників близькі до голови ОДА Олега Гончарука та до партії “БПП Солідарність”. Очолює групу активістів Гончарук Людмила Григорівна – дружина нинішнього очільника Івано-Франківської обласної адміністрації.

Окрім дружини голови ОДА, засновниками організації є Любомир Слободян – з квітня по листопад 2014 року був заступником голови Івано-Франківської ОДА, з листопада і дотепер займає посаду начальника Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області. У 2015 році балотувався у мери Івано-Франківська від ВО “Батьківщина”, членом якої є до сьогодні.

image011-900x506

 

Руслан Панасюк – у 2013-14 роках був заступником міського голови Віктора Анушкевичуса, з жовтня 2014 року і до сьогодні – керівник апарату Івано-Франківської ОДА. Був депутатом Івано-Франківської міської ради четвертого та п’ятого скликань.

Ще одним із співзасновників є Андрій Лис – колишній керуючий справами виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. До засновників входить також співробітник ТзОВ “Лігос” (бізнес сім’ї керівника Івно-Франківської ОДА).

У засновниках також є Ігор Грабельний – працівник ТзОВ “Лігос”, був висуванцем на місцевих виборах 2015 року від БПП “Солідарність” в депутати Івано-Франківської міської ради на окрузі №15.

image003

До гурту активістів і засновників також долучилась Олександра Петрик – керівник приватного підприємства “Мій дім”, голова Івано-Франківської міської ТВК за квотою партії “БПП “Солідарність”.

Також, засновником організації є Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук, який до того ж був депутатом Івано-Франківської міської ради минулого скликання.

Організація зареєстрована у лютому 2013 року і бурхливої діяльності не вела, то навіщо голові ОДА та його друзям приміщення залишається загадкою. 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Франківець Роман Вірастюк після складної операції йде на поправку і уже приймає гостей. ФОТО
Наступна : У Долині відновлять роботу кінотеатру під відкритим небом

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×