Сім’ї учасників АТО з Франківська звільнили від сплати за комунальні послуги

Івано-Франківська міська рада звільнила від сплати за комунальні послуги сім’ї учасників АТО, що перебувають на Сході України.

За відповідне рішення проголосували 37 депутатів.

Прийняття рішення необхідне з метою звільнення від сплати за житлово-комунальні послуги на 2016 рік учасників бойових дій АТО, членів їхніх сімей, учасників антитерористичної операції та членам сімей загиблих під час здійснення антитерористичної операції – мешканців міста Івано-Франківська, відповідно до законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», керуючись ст.ст. 26, 34, 59, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», – йдеться у пояснювальній записці до рішення.

Кошти на відшкодування пільг передбачені у міському бюджеті на 2016 рік.

В свою чергу, депутат від “БПП” Андріан Волгін, який, до слова, також є учасником АТО в складі батальйону “Донбас”, запропонував детальніше розглядати осіб, яким надаються рільги. Депутат каже, що зараз почастішали випадки, коли міліціонери їздять в зону АТО на тиждень, а потім виробляють статус учасника бойових дій. 

Секретар міськради Оксана Савчук пообіцяла, що рішення буде доопрацьовуватись на наступних сесіях ради.

Нагадаємо, відповідне рішення про звільнення від оплати за компослуги діяло протягом 2015 року.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : “Ми хочемо з січня нормально людей возити, а не по судах їздити”: в Івано-Франківську відбувся протест місцевих перевізників. ФОТО
Наступна : Соловей прокоментував заяву перевізників, які звинувачують його у лобіюванні власних інтересів

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×