“Шість заповідей справжньої леді” від франківського тренера реаліті-шоу «Від пацанки до панянки»

В очікуванні своїх майбутніх учениць наставниці реаліті «Від пацанки до панянки» Тетяна Тересенова-Заводовська, Марина Кінах та Ірина Зільберман обговорили, якими вони бачать героїнь проекту у фіналі

Нагадаємо, одним із тренерів для пацанок стала Директор Івано-Франківської модельної школи краси “Ювента” Тетяна Терсенова-Заводовська. У проекті вона навчатиме дівчат столового етикету, основ особистої гігієни, читає лекції про шкоду наркоманії та алкоголізму.

Учасницям реаліті Нового каналу доля подарувала фантастичний шанс. Змінити себе і своє життя за кілька місяців. З грубих, жорстких і невихованих пацанок їх, зусиллями вимогливих викладачів, перетворять на прекрасних панянок. Так кого ж ми з вами побачимо в кінці проекту, і хто вона – справжня леді?

Вона завжди контролює емоції

Більшість героїнь проекту дуже імпульсивні й емоційні. Вони не підбирають слів, ні з ким не церемоняться і частенько вирішують усі питання кулаками. Так от, леді ніколи не дозволить собі такої поведінки. Це перше, чого спробують навчити дівчат.

– У англійців є приказка: «Справжня леді не плаче навіть на похороні свого чоловіка». Я не впевнена, що це психологічно правильно, але зерно істини є. Публічно не показати свої емоції – дуже важлива якість. Стримувати себе і не псувати настрій людям це прояв поваги, – каже заступник директора з виховної роботи Ірина Зільберман.

Вона знає собі ціну

Наші учасниці самі не звикли поважати оточуючих і часто терплять зневажливе ставлення до себе. У багатьох це почалося з дитинства. Вони бачили, як батько міг підняти руку на маму. Як зраджують кохані та підставляють найближчі друзі. Виховані на такому гіркому досвіді, дівчата не знають, як може бути інакше.

– Почуття власної гідності й самоповаги – це найголовніше. Це потрібно прищеплювати дитині з самого дитинства. Заходячи в її кімнату, стукати у двері, ставитися як до рівного, дякувати. На жаль, у наших дівчат це не виховали. Та вони ще можуть прищепити це почуття своїм дітям. І, сподіваюся, навчитися поважати себе, – каже Ірина Зільберман.

Вона гарно виглядає

Зовнішній вигляд учасниць шокував наставниць. Дівчата одягаються без смаку, по-чоловічому і навіть вульгарно. В їхньому оточенні так виглядати – це норма.

– Зустрічають по одягу. Я не кажу, що дівчина має носити лише речі дорогих брендів або відомих дизайнерів. Буває, жінка вдягнена в усе найдорожче, і на це неможливо дивитися. Достатньо, щоб одяг був акуратний, чистий і доречний. Дівчина має знати, в якому вигляді і де можна з’явитися. У кросівках і спортивному костюмі можна піти погуляти з собачкою чи зайнятися спортом. Але ніяк не приїхати на зустріч, – каже директор Школи леді Тетяна Терсенова-Заводовська.

Вона доброзичлива

Життя змусило пацанок постійно бути пильними, захищатися, бути сильнішими, ніж їм хотілося б. Вони часто терпіли образи від оточуючих і багато хто перестав довіряти людям.

– При зустрічі з незнайомою людиною треба відразу сприймати її, як хорошу, добру. І змінювати свою думку, тільки якщо вона доведе вам протилежне. Я завжди кажу: «Світ починається з мене». Якщо бути приємною, усміхатися, робити компліменти, допомагати людям, це неодмінно до тебе повернеться, – говорить Ірина Зільберман.

У неї грамотна мова і хороші манери

Жаргон і мат для наших пацанок – звичайна справа. І відучити їх від лайки – одне з найважливіших і найскладніших завдань на реаліті. Пункт про те, що на проекті неприпустима нецензурна лексика, навіть прописаний у правилах Школи леді.

– Неважливо, говориш ти російською, українською чи англійською, мова має бути грамотною і без мату. «Заговори, щоб я тебе побачив» – цій фразі Сократа тисячі років, але вона дуже актуальна сьогодні. Поки наші дівчата мовчать, дехто з них здаються цілком пристойними панянками. Та щойно відкривають рота, за них стає соромно. Звісно ж, ми навчимо їх азам поведінки в суспільстві, етикету, манер. При цьому ніхто не говорить, що вони мають обов’язково вміти їсти паличками чи розбиратися, якою з шести виделок потрібно їсти броколі, а якою рибу. Та в елементарних правилах орієнтуватися необхідно, – каже Марина Кінах – заступник директора з питань іміджу та стилю.

Вона освічена і допитлива

Інтереси пацанок обмежувалися п’янками, тусовками, бійками та посиденьками з друзями. Завдання викладачів – пояснити їм, що насправді світ не закінчується на пивному кіоску і нічному клубі. Що в ньому дуже багато цікавого і дивовижного. Надихнути дівчат навчатися, дізнаватися нове.

– Цікавість, бажання спробувати щось нове штовхає людину до розвитку. Головне, що ми хочемо донести, – що людина протягом всього життя має навчатися, рости над собою. Ми готуємо для наших учениць дуже багато цікавого, більшість речей вони напевно спробують вперше у житті. Я вірю, що в нас вийде розвити в них спрагу до знань, – каже Марина Кінах.

Читайте також, Директор Івано-Франківської модельної школи навчатиме пацанок як боротися із алкоголізмом та наркоманією. ВІДЕО

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Івано-Франківський активіст поділився враженнями від зустрічі з легендарним Ніком Вуйчичем. ФОТО/ВІДЕО
Наступна : ДТП на Прикарпатті: жінка-водій на Mitsubishi зіткнулася з мотоциклом, є постраждалі

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×