Сформовано графік проведення співбесід претендентів на головні прокурорські посади Прикарпаття

Народний депутат, радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Антон Геращенко просить надсилати йому “інформацію про кандидатів на посади місцевих прокурорів та їх заступників”.

Про це йдеться у зверненні нардепа, який у парламенті представляє фракцію “Народний фронт”, з приводу проведеного відбору кандидатів на посади місцевих прокурорів, їх перших заступників та заступників.

“З метою сприяння формуванню європейської правової держави в Україні, прошу надати мені, як народному депутату України, інформацію про кандидатів на посади місцевих прокурорів та їх заступників. Отримана інформація буде передана моїм колегам, які були обрані членами Конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади місцевих прокурорів та їх заступників, з метою недопущення проходу недоброчесних кандидатів”, – пише А.Геращенко. 

Він зазначив, що вказана інформація може бути у вигляді копій процесуальних документів, “які, на ваше переконання, необґрунтовані або складені з грубим порушенням вимог чинного законодавства, – зокрема, постанов про закриття кримінальних проваджень та клопотань про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою; копій документів, які свідчать про факти використання прокурором наданих йому повноважень не на реалізацію своїх функцій та захист закону, а в особистих інтересах, або інтересах третіх осіб; явні факти порушення вимог чинного законодавства кандидатами на посади місцевих прокурорів; відомості про невідповідність доходів кандидатів на посади місцевих прокурорів або членів сімей їх витратам та інші, відомі вам факти протиправної діяльності того чи іншого кандидата”.

А. Геращенко нагадав, що за законом, усі місцеві прокурори мають бути призначені 15 грудня 2015 року.

Якщо проаналізувати рейтингові списки, сформовані за підсумком двох етапів конкурсу, у більшості випадків теперішні очільники місцевих прокуратур не опинилися в числі фаворитів – як після тестування на знання законодавства (професійний тест), так і за результатами тестування на загальні здібності. Що само по собі є показовим в тому плані, що на керівні прокурорські посади у нас обирають аж ніяк не за фаховим принципом.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Могилянці показали, як виглядали пари з історії 300 років тому. ВІДЕО
Наступна : Канада знімає художній фільм про Голодомор 1932-33 років

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×