Селяни погрожують перекрити автотрасу Івано-Франківськ-Богородчани

На Івано-Франківщині, громада села Драгомирчани звернулась до влади аби та облаштувала пішохідний перехід. У разі відмови – готова перекривати трасу. 

За словами селян, лише цього року на ділянці сталося 10 ДТП, за останній місяць — чотири, зокрема двоє пішоходів загинули прямо на місці, пише Репортер.

 

Перехід не освітлений, у темряві водії його не бачать. Мало того, оскільки він розташований за знаком «Івано-Франківськ», виїжджаючи за місто, автівки набирають швидкість, не звертаючи уваги на вимогу обмеження 50 км/год і знак «Драгомирчани». Тому переходити там дорогу ввечері смертельно небезпечно, особливо для людей похилого віку.

(Читайте: У ДТП поблизу Івано-Франківська загинув 81-річний чоловік, водії тверезі. ФОТО)

Селяни вимагають від влади обладнати пішохідний перехід, зробити його безпечним, а в разі відмови або формальної відписки погрожують перекрити автотрасу Івано-Франківськ-Богородчани.

Повний текст звернення:

Голові селищної ради та депутатам сільради с. Драгомирчани Тисменицького району

Копія:

голові Тисменицької РДА

прокурору Тисменицького району

начальнику ДАІ Тисменицького району

Звернення

Громада с. Драгомирчани Тисменицького району звертається до вас з вимогою забезпечити жителям села безпечний перетин траси Івано-Франківськ-Богородчани на пішохідному переході біля автобусної зупинки (навпроти магазину «Яна»).

За поточний рік саме на цьому місці відбулося більше 10-ти ДТП за участю водіїв та пішоходів з різними наслідками. А лише за останній місяць на переході сталося чотири (!) ДТП, два з яких призвели до травмування та каліцтва пішоходів, а два останніх — до загибелі потерпілих на місці аварії. Навіть поверхневий аналіз цих аварій свідчить, що більшість з цих ДТП сталися з вини водіїв та у вечірній час (темну пору доби). На нашу думку, причини, що призвели до цих ДТП з тяжкими наслідками, є наступними:

— недостатнє освітлення пішохідного переходу (електроопора з вуличним ліхтарем є з одного боку дороги та зміщена в бік, не даючи достатнього освітлення на пішохідний перехід);

— перевищення водіями і без того дозволеної на цій ділянці дороги швидкості до 90 км/год;

— знак «Пішохідний перехід» без підсвічування, розміщений за 5 м від переходу, і в нічний час його ефективність дорівнює нулю.

При такій кількості ДТП на цьому переході вже давно мав бути встановлений інформаційний знак «Аварійно-небезпечна ділянка» з відображеною на ній кількістю травмованих та загиблих.

При такій кількості ДТП відсутнє посилене патрулювання ДАІ даної ділянки дороги для запобіганню ДТП.

Виходячи з вище наведених фактів ДТП та відсутності будь-яких заходів відповідальних державних органів та установ (новообраної селищної ради, ДАІ, дорожньої служби та ін.) для безпеки пішоходів на цьому переході, ВИМАГАЄМО:

— Встановити над пішохідним переходом мигаючі світлові знаки «Пішохідний перехід» (як у с. Крихівці, за 800 м від цього переходу).

— Встановити по другий бік дороги додатковий вуличний ліхтар для ЯКІСНОГО освітлення усього переходу, а не його частини.

— Обмежити швидкість на цій ділянці дороги та ПОСИЛЕНО контролювати патрулями ДАІ дотримання водіями встановленої швидкості.

— Встановити знак про наближення до пішохідного переходу біля автобусної зупинки.

— Встановити інформаційний знак «Аварійно-небезпечна ділянка» з відображеною на ній статистикою травмованих та загиблих.

— Облаштувати додатковий пішохідний перехід на перетині вул. Мира та Шкільна (там взагалі відсутній пішохідний перехід при висадці з автобуса на інший бік дороги до новобудов).

Ми впевнені, що виконання цих пунктів не обтяжить районний та сільський бюджети, але допоможе зберегти не одне людське життя. У триденний термін (ми дорого до цього дня платимо за чекання, поки ви вирішуєте в своїх кабінетах) ми чекаємо відповіді (а не відписки) на наше звернення з чітко розписаними заходами, термінами їх виконання та відповідальними за це особами.

При відсутності відповіді на наше звернення у зазначений термін, на наступний день, в якості попередження, громада нашого села перекриє трасу Івано-Франківськ-Богородчани. Для привернення уваги громадськості та висвітлення цього заходу буде завчасно поінформовано друковані, теле-, ІТ-засоби масової інформації та громадські організації.

ГРОМАДА с.Драгомирчани

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Туристичний маршрут “Карпатський трамвай” отримав сучасні додаткові вагони
Наступна : Депутати хочуть вдвічі збільшити суму коштів на дороги Івано-Франківської області

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×