Що за речовина у бітумній установці в аеропорту?! (Копії документів)

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Ігор Дебенко опублікував копії документів, на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук, які відображають характеристики речовин, що використовуються в роботі так званої бітумної установки.

“Друзі надіслали копії документів, які відображають характеристики речовин, що використовуються в роботі так званої “бітумної установки”. Останнє фото – безпосередньо з аеропорту. Гадаю, тепер буде цікаво послухати і “Скорзонеру”, і всіх тих, хто протягом останніх двох днів будь-що намагався переконати громадськість у нешкідливості по своїй суті підпільно встановленого цеху. Навіть якшо “Скорзонера” таки демонтує свій “пересувний” міні-завод, довіра та соціальна відповідальність фірми, пов’язаних із нею осіб уже зазнали репутаційних втрат. На жаль…”, – написав Ігор Дебенко.

Читайте також: Бітумну установку в аеропорту демонтують, час – два тижні

Читайте також: На сесії облради підняли питання про створення тимчасової комісії щодо асфальтного заводу

Як відомо, під час очікування кворуму позачергової сесії міськради, 11 серпня, мер Віктор Анушкевичус повідомив присутнім про сумнівні будівельні роботи на території міжнародного аеропорту “Івано-Франківськ”.

Нагадаємо, вчора, 20 серпня, мешканці міста відвідали аеропорт. Фірма ТОВ “Скорзонера” пропустила усіх бажаючих, на територію аеропорту. 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Прапори з зони АТО покажуть у Києві
Наступна : Віктор Шокін підписав наказ, який затверджує тестові завдання для місцевих прокурорів

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×