“Щасливі голі люди” побували в Івано-Франківську. ФОТО

Вчора, 6 квітня, у громадському ресторані Urban Space 100 відбулася презентація книги “Щасливі голі люди” української письменниці, родом з Івано-Франківщини, Катерини Бабкіної.

“Щасливі голі люди” – тематично об’єднаний цикл оповідань Катерини Бабкіної про щастя або, якщо точніше, про те, що стається з нами перед ним. Це історії про покоління тих українців, хто ще краєм життя застав совок і руїну по ньому, хто виріс і зміцнів як міг, радше не завдяки, а всупереч усьому, що з ними відбувалося; про те, як ці люди живуть тепер і взаємодіють зі світом, в якому – і війна, і любов, і еміграція,і Ханой, і Нью-Йорк, і мертві, і живі, і сліпі, і немудрі. І головне – про те, як з цим усім бути щасливим, повідомляє Станіславське ТБ.

“Насправді ця книга досить складна. Вона про досить травматичні досвіди, про кілька поколінь українців, які живуть після закінчення Радянського Союзу, – розповіла Катерина Бабкіна. – Ці люди рухають Україну зараз в економічному, політичному й культурному плані. Але вони сформувалися у ті часи і саме тому вони покалічені у різних сенсах. Адже, коли ми переживаємо травматичний досвід, то нарощуємо емоційну броню. Люди переживають емоційно – це шар між собою і розумінням світу, але щоб він не так тебе болів, для того, щоб бути щасливим, треба вміти з часом це все скидати з себе і залишатися повністю голим”.

Супроводжував авторку президент Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ Святослав Померанцев. Модератором зустрічі був відомий франківський письменник Тарас Прохасько. Слід зазначити, що захід зібрав справжній аншлаг.

Письменниця розповіла, що виношувала ідею написання цієї книги в голові досить довго. А бажання говорити про ці речі, стало поштовхом до її написання.

В кінці заходу письменниця підписала книжки всім охочим і відповіла на поставлені запитання.

Франківськ став четвертим містом, у якому Катерина Бабкіна презентувала свою книгу, а попереду ще п’ять нових міст.

 

Фото – Юра Паливода

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську через сильні дощі затопило двір. ФОТО
Наступна : На Івано-Франківщині поліція конфіскувала у чоловіка нерозмитнений мотоцикл

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×