“Самопоміч” виключила двох прикарпатців з виборчого списку партії

Партія “Об’єднання “Самопоміч” звернулася до ЦВК з проханням виключити 11 кандидатів у депутати Верховної Ради зі свого виборчого списку на виборах 26 жовтня 2014 року. В список на виключення потрапили два прикарпатці Ігор Банах та Ігор Качур.

Про це повідомив заступник голови фракції “Самопоміч” в Раді Олег Лаврик, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на Українські новини.

“14 березня у нас був з’їзд, на якому відповідно до закону “Про вибори народних депутатів України” приймалися рішення щодо деяких осіб, які зараз не підтримують зв’язок з партією. З’їзд був у Києві, приїжджали делегати з усієї України. Рішення про виключення прийняли щодо 11 кандидатів”, – сказав він.

За його словами, було вирішено виключити тих кандидатів від партії “Воля”, які не брали ніякої участі в діяльності партії або були виключені з неї за порушення протягом останніх 1,5 років. На уточнююче запитання проходив з’їзд у закритому режимі Лаврик повідомив, що про проведення з’їзду повідомлялося публічно.

Згідно виписки з протоколу з’їзду, “Самопоміч” вирішила виключити зі свого списку першого кандидата на проходження в Раду у разі дострокового припинення депутатських повноважень чинного парламентарія – №35 в списку Володимира Гаркушу.

Також вирішено виключити з виборчого списку партії Андрія Ялового (№37), Ігоря Банаха (№38), Олексія Кузьменко (№39), Григорія Шпака (№41), Олексія Толкачова (№43), Вадима Шкільняка (№45), Руслана Солодовникова (№48), Юлія Тара (№53), В’ячеслава Міщенка (№58) і Ігоря Качура (№59).

Нагадаємо, Ігор Банах з 2013 року очолював на Івано-Франківщині обласну організацію об’єднання «Самопоміч»і обласний партійний осередок. Проте в лютому 2015 року Банах заявив про складання повноважень.  Свій вчинок він пояснив, мовляв, партія вже не та, що на початку. Водночас Банах був змушений залишити структуру, оскільки паралельно очолює обласний осередок “Республіканської християнської партія”. Ігор Качур був кандидатом у депутати до Івано-Франківської міської ради.

Читайте також,  Франківські активісти планують реставрувати майданчик-фортецю. ФОТО

В свою чергу ЦВК у середу повідомила, що на засіданні 23 березня виключила цих 11 кандидатів з виборчого списку політичної партії “Обʼєднання “Самопоміч”.             

16 лютого 2015 року більшість народних депутатів, які представляють Івано-Франківську область, проголосували за закон №3700, який дозволить партійним лідерам виключати кандидатів у депутати з виборчих списків вже після виборів. 

Читайте також, БПП планує з’їзд – кому «на вихід»?

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську батьки пропонують встановити у садочках камери спостереження, вихователі – проти. ВІДЕО
Наступна : На івано-Франківщині ліквідували підпільний цех з виробництва пального

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×