Руслана запропонувала свої методи розвитку туризму на Прикарпатті

Відома українська співачка Руслана подалася за новим альбомом у річну карпатську експедицію. Під час своєї поїздки в Карпати артистка багато спілкувалася з місцевими жителями щодо проблем і перспектив розвитку краю.

На своїй сторінці в Facebook Руслана поділилася деякими думками, які, зокрема, висловив під час зустрічі з нею Ярослав Зеленчук, повідомляє Станіславське ТБ.

Читайте також: Руслана зустрілася з головою Верховинської РДА, щоб обговорити важливі питання розвитку Гуцульщини

Співачка переконана, що головним чинником розвитку регіону (Верховинщина, Косівщина, Путильщина, Яремчанщина) може стати дорога на Румунію, яка б духовно об’єднала та відновила тисячолітнє спілкування гуцулів України і Румунії, адже, за даними 1992 року в Румунії проживало 65764 українців.

Читайте також: Співачка Руслана опублікувала фото з експедиції в Карпатах та розповіла про новий альбом

“Гуцульщина як пограниччя слов’янського та латинського світів cтала б своєрідною брамою для подорожуючих в Україну (їй можливо б було дати якусь цікаву назву на кшталт – “Волосько-Словянський шлях (плай)”. За умови реалізації проекту транзитний шлях з Києва до другого за величиною міста Румунії Клуж-Напока скорочується на 120 кілометрів. Це ворота в Європу для Івано-Франківської області, яка є чи не єдиною прикордонною областю України, що не має прикордонного переходу. Це розвиток туризму, який необхідно базувати на автентичній культурі, традиціях та екології Гуцульщини. Якщо зробити таку дорогу, то проходити вона буде через мальовничий перевал Присліп з видом на весь Чорногірський хребет, Чивчинські та Гринявські гори, Мараморошський масив та частину Роднянських гір”, – зазначає Руслана

Вона переконана, що це у свою чергу:
1. Дозволить зберегти Верховинський район, найвисокогірніший райн України як територіальну одиницю.
2. Залучити міжнародні інвестиції.
3. Зберегти традиційні форми господарювання (полонинське господарювання, збиральництво, різьба по дереву, мосяжництво, ткацтво, чинбарство, боднарство та ін.).
4. Зберегти духовну культуру Гуцульщини (музика, співи, танці)
5. Убезпечити регіон від екологічної катастрофи (масові рубки, вбивча міні-гідроенергетика)
6. Дасть поштовх для розвитку всіх категорій, задіяних в обслуговуванні туристичного бізнесу.

13599860_1131768190218723_3807348991750261605_n

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Гору в Українських Карпатах Вухатий Камінь показали з висоти пташиного польоту. ВІДЕО
Наступна : На Івано-Франківщині 12 сіл залишаться без газу

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×