Руслана: лідери України повинні припинити здійснювати домовленості за спиною народу

Руслана Лижичко, українська співачка більш відома просто як Руслана, була одним із найгучніших голосів революції на Євромайдані.

Більше двох років після закінчення повстання, яке усунуло президента Віктора Януковича від влади, вона як і раніше пильно стежить за політикою країни, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на “Київ.Пост”.

Їй не подобається, що вона бачить.

“Мова нинішніх політиків є правильною, але їхні дії абсолютно ні”, – сказала Руслана журналістам Kyiv Post у парламенті 12 квітня.

Співачка була там, щоб підтримати законодавців, які закликають до забезпечення більшого захисту для лісових масивів України.

Вона каже, що вона не була розчарована “врожаєм” політиків, які прийшли до влади після революції. Але це тільки тому, що вона, в першу чергу, не очікувала від них багато.

“Коли почався Євромайдан, мій чоловік і я могли б сказати, якою буде динаміка наступних подій”, – сказала вона. – Ми пройшли через революції на граніті, яка здобула незалежність для України (1990 р.), і помаранчеву революцію (2004 р.), і тому я знала, чого очікувати.”

Руслана каже, що вона очікувала, що нинішня влада “не буде досить сильною, щоб змінити” країну.

“Це люди старого покоління, старого типу мислення, старих зв’язків і старої системи”, – сказала вона. – “Влада не слухає нас, українців, і вона не чує нас.”

Руслана каже, що вона могла б почати довіряти лідерам України більше, коли вони припинять укладання угод за спиною народу, так щоб “ми знали, що нам не просто вручають уже прийняте рішення.”

“Це наче вони кажуть: ” Ось – їжте те, що ми зробили для вас, і не скаржіться, їжте суп, яким він є, хоча в ньому і не вистачає солі, масла, і, так, води – в країні стан війни, ви ж знаєте”, – сказала Руслана. – “Вони повинні почати з генерального прокурора. Якщо вони, нарешті, запропонують кілька людей з-поза меж їх системи, я могла б змінити свою думку “.

Руслана сказала, що вона була розчарована невдачею суспільства “диктувати свої умови владі.”

“Ми не можемо вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя, щоб зламати державну систему, перетворивши її в нашу власну вигоду”, – сказала Руслани.

Понад 100 учасників протесту були вбиті під час революції на Євромайдані, і більше 50 досі вважаються зниклими безвісти.

Після помаранчевої революції, сама Руслана отримала місце в парламенті України. Вона увійшла до Верховної Ради в червні 2006 року за списком Нашої України (Наша Україна), партія тодішнього президента Віктора Ющенка. Але вона подала у відставку через рік, заявивши, що парламент був неефективним. Ющенко розпустив Верховну Раду у вересні 2007 року.

Виступаючи в кулуарах парламенту, Руслана сказала, що вона не сумує за тим, як була депутатом.

“Мені тут не місце”, – сказала Руслана. – “Я можу зробити більше зі сцени.”

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську відбувся конкурс “Міні Міс Прикарпаття 2016”. ФОТО
Наступна : В Узинській школі, що на Франківщині, зроблять їдальню. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×