Руслан Марцінків презентував Івано-Франківськ на міжнародному форумі в Польщі. ВІДЕО

Днями міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків відвідав ІХ економічний форум «Європа-Україна», який відбувся 24-26 січня у Лодзі (Польща).

У конференції на тему «Стратегія реформ і модернізації – відбувся прорив?” брали участь політики, експерти та бізнесмени. Організатори форуму переконані, що саме Польща має стати плацдармом для перемовин України з Європейським Союзом щодо запозичення досвіду та інтеграції у західну спільноту, повідомляє Станіславське ТБ.

У межах переговорів відбулась презентація Івано-Франківська.

«Для Івано-Франківська дуже важливо презентувати себе серед потенційних інвесторів та партнерів міжнародної технічної допомоги. Сподіваюсь, ми винесемо з цього форуму декілька корисних контактів, які розвинемо у подальших проектах нашого міста», – прокоментував участь у форумі Руслан Марцінків.

Слід також зазначити, що протягом трьох днів у Лодзі обговорювали головні питання модернізації та удосконалення економічного потенціалу України. Серед гостей форуму – представники вітчизняного та закордонного політикуму та бізнесу, загальна кількість яких склала близько 500 осіб.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Іванофранківці попрощалися з бійцем АТО Володимиром Твердохлібом. ФОТО
Наступна : Сьогодні декілька вулиць Івано-Франківська залишаться без світла, одна – без води

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×