Румунська делегація провела лекцію для лікарів сімейної медицини Прикарпаття на базі ІФНМУ. ФОТО

22 квітня на базі Івано-Франківського національного медичного університету відбулася лекція для лікарів сімейної медицини Прикарпаття.

В заході взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) ІФНМУ Сергій Кобець, керівник Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Мирон Матейко та представники румунської делегації, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на прес-службу ІФНМУ.

«У рамках співпраці прикарпатських лікарів з румунськими колегами до Івано-Франківська прибула делегація з Румунії у складі лікаря сімейної медицини, менеджера міжнародних проектів РадуТанассе, менеджера регіональних проектів Дана Добри та менеджера світових проектів Катерини Виноградової», – повідомив Мирон Матейко.

Для лікарів загальної практики представники румунської делегації провели лекцію, під час якої поділилися досвідом впровадження реформ в сімейній медицині Румунії, зокрема розповіли про систему співпраці між медичними закладами та про електронну систему «СОФТ», яка застосовується на всіх ланках медицини. Також керівник делегації Раду Танассе запропонував втілити в життя програму «СОФТ» на прикладі одного медичного закладу області, а в подальшому за потреби фінансово сприяти розвитку цього проекту в інших лікувальних установах Прикарпаття.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Нардеп Шевченко із сім’єю заробили у минулому році майже 30 млн грн
Наступна : Україна залишиться один на один із проблемою ЧАЕС із 2017 року – Петрук

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×