Рубрика #ЙдувМери: Корнієнко Андрій | Stanislavske.TV

Рубрика #ЙдувМери: Корнієнко Андрій

#ЙдувМери

Рубрика #ЙдувМери створена редакцією Stanislavske.tv з метою ознайомлення читачів та громади міста Івано-Франківськ з можливими претендентами на посаду міського голови. Суть рубрики полягає у тому, що всім кандидатам ставились одні і ті ж питання.

Участь в рубриці візьмуть всі кандидати на пост мера м. Івано-Франківськ. Новим гостем Станіславського ТВ став Андрій Корнієнко – фінансовий директор ПАТ “Карпатське УГР”, магістр права, адвокат, голова ГО “СТИМУЛ”, голова правління ОСББ “Пилипа Орлика 8″.

Останнім часом в певних політичних колах, обговорюється можливість Вашої участі в майбутніх виборах на посаду міського голови. Як Ви це можете прокоментувати? Ви готові позмагатися за крісло мера Івано-Франківська.

– Дякую за пряме запитання, але відразу ж хочу скерувати вас подивитися на це трохи з іншого боку. Питання не в тому, чи готовий я йти балотуватися на посаду міського голови, а в тому, чи готове місто Івано-Франківськ розглянути мою кандидатуру і найняти мене на роботу? Поясню свою позицію. Посада міського голови, то є управлінська посада і займати її, на мою думку, повинен виключно професійний менеджер. Не публічний оратор-борець із різними тоталітарними режимами, не шоумен, не теоретик-викладач, музикант, лікар, спортсмен і так далі. Я з величезною повагою  ставлюся до усіх згаданих і незгаданих вище професій, але допоки люди самі не зрозуміють, що організовувати і забезпечувати роботу певної структури можуть і повинні не публічні скандальні особи з відомими прізвищами, а саме професіонали, які щодня успішно виконують таку роботу, гадаю, що розвиток нашого міста є доволі сумнівним.

На Вашу, думку, який має бути новий мер Івано-Франківська?

– Всі успішні мегакорпорації світу є такими, бо ними управляють професійні топ-менеджери, які день за днем, крок за кроком організовують і контролюють діяльність своїх структур для досягнення цілей поставлених перед ними акціонерами. Аналогічно повинно відбуватися і з нашим Івано-Франківськом. Мешканці міста – то, фактично, є акціонери, які наймають міського голову на роботу як менеджера, котрий, застосовуючи свої знання, досвід і вміння буде забезпечувати виконання завдань громади міста. Для цього він пропонує своє бачення проблематики міста, шляхи та алгоритми їх вирішення і, відповідно, план подальшого розвитку.

Перед вибором необхідно чітко усвідомити реальну мотивацію різних кандидатів. Представник фінансово-промислової групи буде захищати і відстоювати виключно інтереси своїх босів, відома публічна особа буде, в першу чергу, дбати тільки про власний позитивний імідж в засобах інформації, лідер партійного осередку виконуватиме розпорядження центрального органу партії, бо сподіватиметься на попадання до парламентського списку і так далі. Гадаю, що тільки професійний менеджер буде ретельно і впевнено виконувати свою роботу, сподіваючись на продовження контракту із роботодавцем на наступний термін.

Ви вважаєте, що у Вас є достатньо навиків, досвіду і знань для такої посади?!

 – Достатньо не буває ні в кого! Завжди є чому навчатися і до чого прагнути.  Наразі мені 38 років, маю дві вищі освіти: економічну та юридичну. Більше 15 років працюю в реальному секторі економіки на великому промисловому підприємстві, здійснюючи його фінансово-правове управління. Адвокат. Голова ОСББ, в будинку де проживаю з сім’єю. Жодного дня не працював на державній службі та не отримував зарплати з державного бюджету.  Проте, на мою думку, визначальним фактором для оцінки потенційного кандидата повинна бути його особиста мотивація. Тобто, для чого, з якою метою він подає свою кандидатуру на ту чи іншу посаду.

Я народився, виріс, вивчився і одружився в Івано-Франківську. Тут живуть мої батьки і тут народилися мої діти. То є моє місто. Моя мала Батьківщина. І мені далеко не байдуже якою вона буде через 5-10 років. Нехай мене сильно не критикують гості міста чи мешканці Івано-Франківська, які перебралися жити сюди з інших населених пунктів, і які так само люблять і цінують наше місто. Але я категорично переконаний, що мером Івано-Франківська повинна бути людина, яка тут народилася і виросла. От признайтеся собі відкрито, що найдорожчим місцем на Землі для кожного з нас є ті краї, де ми маленькими бігали, гралися з друзями, вперше билися, мирилися, закохувалися. І  природно, що кожен з нас в свою рідну малу батьківщину буде вкладати більше сил, енергії і любові, ніж в якесь інше місто. Тому давайте дамо шанс нашому Франківську (Сміється).

Чи готові Ви скласти конкуренцію іншим кандадатам і висунути свою кандидатуру на майбутніх виборах?!

– Спершу дочекаємося підписання Президентом прийнятого Верховною Радою Закону про місцеві вибори та його вступу в повну силу, а вже далі буду приймати рішення. Мені важко зрозуміти чим керувався законодавець, коли прописував в Законі норму про те, що висування кандидатів на міського голову здійснюється тільки політичними партіями,  але таким чином він змушує потенційних кандидатів до співпраці з партійними структурами. А так як я є наразі безпартійним, то така норма спонукає мене до проведення широкомасштабних консультації із своїми однодумцями з різних політичних партій та громадських осередків. І вже тільки тоді прийму остаточне рішення про доцільність подачі свого резюме на розгляд потенційного роботодавця, тобто громади міста Івано-Франківська (Сміється).

 

 

Напишіть відгук

Про автора

Читайте також

Яндекс.Метрика
Вхід


Зареєструватися
×