Російські офіцери розповіли план Путіна по захопленню України за 15 днів

У збройних силах Росії є офіцери, які терпіти не можуть президента цієї країни Володимира Путіна.

Про це секретар комітету з питань законодавчого забезпечення роботи правоохоронних органів у Верховній Раді, член Колегії в МВС, нардеп Антон Геращенко заявив в інтерв’ю «Апострофу».

«Чесні офіцери російських збройних сил, які терпіти не можуть Путіна, і розуміють, що Путін – військовий злочинець, передали сайту «Миротворець» плани Російської Федерації по нападу на Україну», – сказав політик. – Це робочі плани, які є в Росії, і за якими могло бути прийнято рішення здійснити військову агресію проти нашої країни. Згідно з цим планом, на захоплення Лівобережної України відводилося 15 днів».

Робочі плани Росії по захопленню Лівобережної України були оприлюднені в червні. Тоді Геращенко продемонстрував усім скан «Доповіді рішення на застосування угруповання військ «Північ» у спеціальній операції», що має гриф «цілком таємно» та Пояснювальну записку до цього плану.

Згідно з документами, відповідальним за розробку плану є командувач Західним військовим округом РФ, генерал-полковник Анатолій Сидоров. Угруповання російських військ «Північ» мала вторгтися в Україну у два етапи – спочатку в Харківську і Донецьку області, а потім в Полтавську, Київську та Чернігівську. Вторгнення військ РФ, згідно з планом, повинно було маскуватися під наступ бойовиків ЛНР/ДНР.

Крім зазначених документів, Геращенко зазначив, що володіє технічними документами, в яких розписані точки нанесення ударів, висадки десантів, переліки захоплень стратегічних об’єктів і комунікацій.

«Окремо варто відзначити, що однієї з груп стратегічних об’єктів, які за планами Генштабу РФ треба захопити і не руйнувати, потрапили компресорні станції магістральних газопроводів, по яких поки ще тривають поставки газу з РФ до Європи. У цьому плані також детально розписано ведення бойових дій в кращих традиціях школи Генштабу СРСР і задіяння інформаційного зброї. Зокрема передбачається проведення операцій по дискредитації Національної Гвардії шляхом «організації фото/відеофіксації безчинств націоналістів проти мирних жителів ЛНР/ДНР», – заявив Геращенко.

Нардеп також повідомив, що командуванням Південного військового округу РФ був розроблений аналогічний план, згідно з яким російські війська збиралися вдарити по Запоріжжю і Мелітополю через район Бердянська і Маріуполя і вийти до Перекопському перешийку для відкриття сухопутних шляхів сполучення з Кримом.

Геращенко повідомив, що дані секретні документи вдалося отримати завдяки фахівцям-добровольцям проекту «Миротворець». Він підкреслив, що про цих документах «поінформовані і наші зарубіжні партнери, що в кінцевому підсумку зробило свій вплив на прийняття ним рішень про розміщення важкого озброєння в країнах Східної Європи і Балтії».

Геращенко зазначив, що в російському Генштабі також є плани щодо наступу на Україну, Білорусь, Молдову і по захопленню країн Балтії з виходом на кордон колишнього СРСР.

«Чи будуть вони реалізовані, залежить від готовності народів цих країн протистояти агресії Путіна і готовності країн НАТО захистити своїх союзників і країни, які свого часу зрадили свої президенти і, йдучи на поводу у Росії, не дозволили їм стати членами НАТО», – заявив нардеп.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Мер Івано-Франківська повинен забезпечити якість продуктів харчування у школах
Наступна : На Прикарпатті розпочинається осінній сезон “Караоке в парку”

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×