Роман Чернега розповів про затримання першого заступника голови Держпраці та обшуки у своєму кабінеті і помешканні. ВІДЕО

На розширеній нараді з працівниками центрального апарату Держпраці, керівниками обласних управлінь Держпраці та директорами державних підприємств, що входять до сфери управління Держпраці Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега вкотре наголосив на недопущенні проявів корупції в органах державної влади.

Нагадаємо, правоохоронці затримали першого заступника голови Державної служби з питань праці Михайла Бардонова під час отримання хабара в сумі 100 тисяч гривень. До слова, призначення Михайла Бардонова заступником голови Державної служби України з питань праці наполягав “Народний фронт” по квоті Кабінету Міністрів України. 

 “Президент України, Прем’єр-міністр України, керівники всіх органів державної влади вибрали невідворотній курс на боротьбу з корупцією. Випадок, який трапився 16 липня, щодо затримання Першого заступника Голови Держпраці – це ще один приклад для кожного виконавця, який не хоче працювати відповідно до законів та шукає вигоду особисто для себе”, – зауважив Роман Чернега.

До слова, головою Державної служби України з питань праці являєть уродженець Івано-Франківщини Роман Чернега.

Під час представлення нового обласного прокурора Прикарпаття Юрій Луценко дав розширене пояснення щодо резонансного затримання посадовця

У коментарі журналістам телеканалу “112 Україна” Голова Держпраці розповів про офіційну розмову з Міністром соціальної політики Андрієм Ревою щодо факту затримання Михайла Бардонова – Першого заступника Голови Держпраці.

«Я доповів, що стався такий, м’яко кажучи, прикрий випадок у Державній службі України з питань праці. Ми скоординували з ним дії, що стосуються профілактики та попередження корупції», – зазначив Роман Чернега.

Наразі є розпорядження Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана про відсторонення Михайла Бардонова від посадових обов’язків, поки він не є звільненим, таку процедуру вимагає Закон України «Про державну службу».

Також Роман Чернега розказав про обшуки правоохоронцями, у тому числі ті, які відбулися в робочому кабінеті Голови Держпраці та його помешкані.

«Так, обшуки були, але не було виявлено фактів моїх протизаконних дій» – наголосив Голова Державної служби України з питань праці.

Наразі триває слідство щодо випадку, який стався з Першим заступником Голови Держпраці, у свою чергу Державна служба України з питань праці надає всі необхідні матеріали правоохоронним органам, демонструючи свою відкритість та антикорупційну мету в органах державної влади.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У курортному Яремчі на День міста виступлять Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко
Наступна : Офіційно: Віктор Шевченко переміг на проміжних виборах до Верховної Ради

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×