Рогатинська РДА стежитиме за ділянкою дороги Н-09

Сьогодні у голови Рогатинської райдержадміністрації Надії Цимбалістої відбулася оперативна нарада за участі голови районної ради Володимира Штогрина та головного інженера ПП «Дорлідер» Віктора Бондаренко.

На нараду були запрошені голови територіальних громад с. Фрага, с.Потік, с. Черче, с. Підкамінь, активісти громадських організацій та ЗМІ.

Надія Михайлівна акцентувала увагу на необхідності вжиття заходів щодо прискорення виконання ремонту доріг та вивченню стану проведених робіт .

Доповів головний інженер ПП «Дорлідер» Віктор Бондаренко про хід робіт та впровадження інноваційних технологій , а також окреслив завдання, які необхідно вирішити дорожникам в найближчій перспективі.

Голова райдержадміністрації Надія Цимбаліста дала доручення підрядникам щотижнево звітувати у ЗМІ про те, як проходять роботи і закликала сільських головів та громадських активістів спільно контролювати хід виконання робіт на дорогах Рогатинського району та запевнила,що керівництво Рогатинської райдержадміністрації здійснюватиме додатковий контроль за ходом проведення ремонту ділянки дороги загальнодержавного значення Н-09, яка знаходиться на території району.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Потужне виверження вулкана в Індонезії забрало життя 16 осіб
Наступна : Долинщина готується до проведення молодіжної пішої прощі

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×