Робота кипить: дорогу Стрий-Чернівці-Мамалига продовжують ремонтувати. ФОТО

З метою здійснення контролю за ходом проведення поточного ремонту автомобільної дороги державного значення Стрий-Чернівці-Мамалига, що знаходиться на території Долинського району, 22 вересня перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Громиш спільно із начальником відділу регіонального розвитку та будівництва райдержадміністрації Романом Косом здійснили виїзд на ділянку дороги, де на даний час тривають ремонтні роботи. Ремонт дороги проводить ТзОВ “Автомагістраль-Південь” м.Одеса із залученням нової високоякісної техніки. Розпочати ремонтні роботи дороги державного значення вдалося за сприяння народних депутатів України від Прикарпаття, зокрема Анатолія Диріва, та обласної державної адміністрації.

Спільно із представником Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області проаналізовано стан проведення ремонту дороги та виконання поставлених завдань згідно розроблених графіків, визначено першочергові завдання для дорожників, розглянуто та обговорено проблемні питання і можливі шляхи їх вирішення. Віктор Громиш акцентував увагу на необхідності вжиття заходів щодо прискорення виконання ремонту доріг та наголосив на проведенні чіткого контролю з боку влади.

Станом на 22вересня виконано такий обсяг робіт: від 41 км по 39 км – 200 м, з 37 км по 37 км – 850 м, на повороті до населеного пункту Яворів від 34 км – 892 м по 35 км – 552 м. Вчора ремонтники проводили роботк з облаштування заїзних «карманів» для автобусних зупинок, інформують у прес-службі Долинської РДА.

Цього ж дня голова районної державної адміністрації Юрій Мазур спільно із першим заступником голови Вікторем Громишом, начальником відділу регіонального розвитку та будівництва райдержадміністрації Романом Косом та представником підрядної організації провели виїзну нараду у с.Велика Тур’я Долинського району. Основне питання зустрічі – проведення ремонту дороги місцевого значення. Спільно із головою сільської ради Ольгою Бринош представники районної влади провели огляд дорожнього полотна, визначили найбільш проблемні ділянки, на яких у найближчій перспективі буде проводитись ямковий ремонт, обговорили основні організаційні питання щодо забезпечення належної якості ремонтних робіт. Голова райдержадміністрації Юрій Мазур наголосив, що особисто контролюватиме виконання поставлених завдань та всіляко сприятиме тому, щоб покращити якість місцевих доріг на Долинщині.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Правоохоронці затримали злодія, який “чистив” квартири Івано-Франківська
Наступна : У Ворохті загубився грибник, рятувальні пошуки тривають

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×