Резонансна справа Струца, котрий 5 років чекав вироку за вбивство валютника, закрита

Івано-Франківський міський суд завершив розгляд справи Романа Струца, якого обвинуватили у вбивстві валютника в 2010 році. Чоловік понад 5 років чекав вироку в СІЗО і категорично заперечував вину. Суд присяжних виніс обвинувальний вирок.

Суд не взяв до уваги покази матері обвинуваченого Жанни Струц, вважаючи їх “критичними і спростованими”. Також у суді критично оцінили покази сусідки, які свідчили про алібі обвинуваченого. Суд вважає, що твердження підсудного про катування і жорстоке вибивання показів слідчими також не знайшло підтвердження.

Відтак, Романа Струца засудили за ст. 121 ч. 2, ст. 187 ч. 4, ст. 357 ч. 33 до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна, повідомляє КУРС, передає Станіславське ТБ.Обвинуваченому зарахують термін перебування в СІЗО за 5 років, решту терміну – відбути у вигляді особистого зобов’язання.

Згідно з вироком, Роману Струцу також доведеться сплатити 100 тис. грн моральної шкоди, 8,562 грн матеріальної шкоди потерпілій і 3,52 тис. грн відшкодування ОКЛ, 22,633 тис. грн – за судові експертизи.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : За два місяці у Франківську запрацюють нові інспектори, оснащені формою, зброєю та велосипедами
Наступна : Через нестачу коштів Івано-Франківськ може втратити своїх спортсменів

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×