Рене Дешер про Франківськ: Я спілкувавася з представникми місцевої адміністрації і був вражений, чим вони зі мною ділились

Сьогодні, 23 вересня, в Івано-Фраківську працівник відділу запобігання цивільних криз та стабілізації і розбудови миру МЗС Німеччини Рене Дешер розповів про діяльність форуму “Ukraine Lab”.

Як повідомлялось раніше, МЗС Німеччини є головним підтримувачем форуму, учасники якого розробляють свої візії майбутнього України.

Більшість роботи, яку ми тут робимо, має антикризовий характер, – розповідає Дешер. – Коли розгорілася несподівана криза в лютому-березні 2014-го року ми у своєму відділі почали думати як допомогти. 

Ми хочемо залучити молодих людей до громадянської відповідальності. Ми хочемо, щоб люди з громадських організацій з різних частин України зустрічалися і ділились досвідом. І таким чином розговорюємо цілу країну і не дозволяємо упередженню і стереотипам взяти верх, – додав він.

За словами Рене Дешера, в Івано-Франківську він вже два дні і після спілкування з працівниками місцевої адміністрації він був вражений тим, чим вони з ним ділились. 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Кандидат до нової патрульної поліції Івано-Франківська розповів, як проходить тестування
Наступна : Чоловік, що на смерть збив у Тисмениці пішохода, утік із села разом із матір’ю

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×