Ремонтні роботи на відрізку дороги Долина-Велика Тур’я та Долина-Хуст тривають. ФОТОФАКТ

В Долинському районі триває активна фаза ремонту доріг. Як відомо, 27 жовтня голова та перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Мазур та Віктор Громиш здійснили робочу поїздку у село Новичка з метою здійснення контролю ремонтних робіт на відрізку дороги Долина-Велика Тур’я, повідомляють у прес-службі  Долинської РДА, передає Станіславське ТБ.

Керівники району зазначили, що необхідно завершити ямковий ремонт дороги Великотур’янського напрямку. Для проведення запланованих робіт передбачено використати 1 млн. грн. коштів фонду регіонального розвитку. Представники виконавчої влади звернули увагу на якість виконання ремонтних доріг.

Одночасно ведуться ремонтні роботи на відрізку дороги Долина-Хуст. Щоб особисто оцінити хід проведення ямкового ремонту дороги, що сполучає наш район з сусідньою Закарпатською областю, голова районної державної адміністрації Юрій Мазур виїхав на місце проведення ремонтних робіт.

В ході інспектування, Юрій Мазур зазначив, що ремонт дороги як Великотур’янського напрямку, так і дороги Долина-Хуст проводиться за кошти фонду регіонального розвитку. Зокрема, на ямковий ремонт останньої заплановано освоїти 2 млн.грн. цих коштів. Ямковий ремонт дороги Долина – Хуст розпочато з чотирнадцятого кілометра, в даний час роботи ведуться на двадцятому кілометрі у напрямку урочища Шандра.

«Нашою метою є створення розвинутої дорожньої інфраструктури Долинщини, щоб район увійшов до переліку населених пунктів, де є перспектива розвитку в першу чергу туристичної сфери. А це, відповідно дасть поштовх до поступового розвитку регіону та підвищення рівня життя краян», – зазначив голова райдержадміністрації.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Бійцю АТО з Калуша погіршало, можлива ампутація ноги
Наступна : На Івано-Франківщині чоловік впав у криницю глибиною 18 метрів

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×