Ректора-хабарника Басая судитимуть у Долині

Сьогодні, 5 травня, колегія суддів Апеляційного суду Івано-Франківської області розглядала справу про обвинувачення Віктора Басая, екс-директора юридичного інституту, якого впіймали на отримані неправомірної вигоди (7500 грн. і 300 дол. США) від двох студентів за допуск останніх до складання зимової сесії.

На судове засідання не з’явився прокурор. Оскільки його присутність не обов’язкова в цій категорії справ, суд вирішив розглядати справу за його відсутності, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на ГК.

На засіданні розглядали питання зміни підсудності за поданням в.о. голови апеляційного суду в зв’язку з тим, що Басай працював суддею. Просили передати справу на розгляд іншого суду області.

Читайте також: Справу екс-директора юридичного інституту Віктора Басая розглядатимуть в іншій області

Справа в тому, що Басай тривалий час працював суддею в Івано-Франківській області та очолював два юридичні виші. Значна кількість випускників цих ВНЗ працює на даний час у правоохоронних органах Івано-Франківської області. А це може негативно вплинути на об’єктивність розгляду справи.

Проте представник обвинуваченого наголосив, що не важливо, в який суд направлять справу на розгляд.

Після повернення з нарадчої кімнати суд вирішив направити справу на розгляд Долинського районного суду. Ухвала оскарженню не підлягає.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Іванофранківці здобули золото на Кубку України з веслування на байдарках. ФОТО
Наступна : У центрі Івано-Франківська на День міста заборонили продавати алкоголь

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×