Ректор Прикарпатського університету провів зустріч з представниками Івано-Франківського відділення спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. ФОТО

Вчора, 4 травня, ректор Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Ігор Цепенда провів зустріч із представниками Івано-Франківського відділення Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Драгославом Цветічем (Республіка Сербія) та Денешем Деканем (Угорщина).

У зустрічі також взяли участь проректор з наукової роботи Андрій Загороднюк та директор Інституту туризму Володимир Великочий, повідомляє Станіславське ТБ з посиланням на прес-службу ПНУ.

За словами спостерігачів ОБСЄ, метою їхнього візиту стало обговорення питання навчання в університеті внутрішньо переміщених осіб та іноземних студентів.

Під час зустрічі ректор університету Ігор Цепенда розповів, що у Прикарпатському національному університеті навчається 12 іноземних студентів та 34 студенти-переселенці (з Донецької й Луганської областей, тимчасово окупованої території АР Крим). На базі Інституту туризму за ініціативи директора Володимира Великочого в рамках внутрішньої академічної мобільності впродовж поточного семестру проходять навчання студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Як зазначив Ігор Євгенович, ректорат приділяє особливу увагу вищезазначеним категоріям студентів, а особливо їх адаптації до університетського середовища.

Також ректор університету Ігор Цепенда відзначив наукову співпрацю з вищими навчальними закладами сходу України. Зокрема, у рамках програми ЄС Еразмус + Прикарпатський національний університет сьогодні активно співпрацює з Донецьким національним технічним університетом.

У рамках проведеної зустрічі її учасники зі свого боку засвідчили готовність до співпраці в спільних проектах

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті поліція затримала зловмисника, який обікрав підприємство
Наступна : Депутат-забудівник вирішив проконтролювати роботу комісії щодо незаконної забудови навколо міського озера. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×