Рейтинг прозорості рад Івано-Франківщини (Інфографіка)

Сьогодні, 17 вересня, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція “Рейтинг прозорості прикарпатських органів місцевого самоврядування” учасників коаліції “Прозорі Ради” на Прикарпатті Кицюка Максима та Зелінської Христини.

Під час прес-конференції, учасники коаліції повідомили присутніх про етапи реалізації проекту «Здійснення адвокасі кампанії з імплементації нового антикорупційного законодавства органами місцевого самоврядування» в Україні, а також розповіли про діяльність коаліції “Прозорі Ради”. Зокрема, в рамках роботи коаліції, за словами представників в Івано-Фраківській області, були проаналізовані нормативно-правові акти восьми органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області – Галицької, Долинської, Івано-Фраківської, Калуської, Коломийської, Косівської та Яремчанської міських рад та Івано-Франківської обласної ради на відповідність новому антикорупційному законодавству, підготовлені та спрямовані до відповідних ОМС експертні висновки та рекомендації щодо необхідних змін до НПА прикарпатських органів влади.

Також учасники коаліції запрезентували результати аналізу нормативно-правових актів вищезгаданих органів місцевого самоврядування зведених у відповідний рейтинг та реакцію представників органів влади регіону на отримані рекомендації та пропозиції від учасників коаліції. Додатково, присутні могли ознайомитись з інфографізованими матеріалами та переглянути мобілізаційний відеоролик в рамках діяльності коаліції “Прозорі Ради”.

12036653_460809654107251_5232187497689781382_n

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Протистояння на вулиці Марійки Підгірянки продовжується. ФОТО
Наступна : За вересень-грудень діти учасників АТО зможуть харчуватись безкоштовно

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×