Рейтинг найбільших агітаційних “промахів” цьогорічної виборчої кампанії

В Україні виборча кампанія у самому розпалі, тому у  боротьбі за голоси виборців кандидати готові на все.

Зокрема, ГО Комітет виборців України відібрав найбільш абсурдні випадки виборчої кампанії.

Абсурд 1. Партії не поділили будинок престарілих 

Чернівецькі організації Авто-Майдану та УКРОПу обрали для агітації та роздачі допомоги один будинку престарілих, і пересварились через те, хто краще допомагає стареньким. Партії до того ж звинуватили одне одного в тому, що взялися допомагати будинку престарілих лише напередодні виборів.

Абсурд 2. Солодкі обіцянки

Кандидат в Київраду Дмитро Банас підсолоджує агітацію баночками меду. “Мед з батьківської пасіки. Дмитро Банас” – говорить напис на банках, які виборці отримують разом з агітаційною листівкою.

Абсурд 3. Кандидат в мери став офіціантом

Юрій Бублик, кандидат в мери Полтави, годину подавав каву та тістечка в кав’ярні. При цьому не обійшовся без допомоги професіоналів. Таке завдання Ю.Бублик виконав для телепрограми.

Абсурд 4. Виборчий округ на 30 виборців

КВУ відзначив рекордно малі виборчі округи. Наприклад, в окрузі №19 в Новобузьку районну раду (села Петрівка та Добра Воля Миколаївської області) тільки 30 виборців. Через вимоги закону мінімум 5 з них мають працювати у дільничній комісії. Балотуватись майже немає кому, єдина надія на «приїжджих» кандидатів.

Абсурд 5. МВС копіює Комітет виборців

Прес-служба МВС списує в Комітету виборців України. Одразу після рейтингу проблемних регіонів, що склав КВУ, координаційний центр МВС з реагування на порушення порядку на виборах оголосив проблемні регіони – Харків, Одесу, Дніпропетровськ і Закарпаття. КВУ сподівається, що в Міністерстві є і власні джерела інформації.

Абсурд 6. Безкоштовний Wi-Fi перед виборами

Партія Об’єднання «Самопоміч» привчає виборців Житомира до безкоштовних точок доступу. Така акція вже проводилась рівно рік тому перед парламентськими виборами. Питання в тому, чи роутери ті самі.

Абсурд 7. Рекорди технології “добрих справ”

В Дніпропетровську кандидати в мери Борис Філатов і Загід Краснов роблять піар на ремонті однієї і тієї ж самої дороги. Втім, як звинувачують їх опоненти, насправді ремонт – це заслуга комунальників. 

Абсурд 8. Картопляна лихоманка

Політична агітація не може бути осторонь врожаю картоплі. В Києві картоплю продають по 1 гривні за кілограм на благодійних ярмарках за підтримки Олександра Бродського, а в житомирська організація партії “Самопоміч” роздає виборцям поради, як краще зберігати картоплю.

Абсурд 9. Новий мем – «Бабуся Капліна»

Сімейні зв’язки не втрачають актуальності в політиці. Народний депутат Сергій Каплін записав свою 80-річну бабусю в «Партію простих людей». 

Абсурд 10. І нехай весь світ почекає

Звенигородська сільська виборча комісія Кіровоградської області не змогла провести перше засідання, бо в сільраді ліпили вареники. Саме так в усіх кабінетах готувались до дня села. Щоб не порушити закон, членам комісії довелось приймати присягу та проводити засідання на вулиці. На щастя, погода була тепла.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Понад півмільйона читачів скористалися бібліотечними послугами впродовж минулого року
Наступна : Учні Франківської школи №5 вчилися надавати першу допомогу. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×