Рейтинг армій країн світу: Україна опинилась на 25 місці, поступившись В’єтнаму і Таїланду

Днями з’явився новий рейтинг армій країн світу. Укладачі зазначили, що не брали до уваги ядерну зброю, політичні та економічні фактори, а також не враховували фактор флоту для країн, що не мають виходу до моря або океану.

Як визначив портал Global Firepower, перше місце в рейтингу зайняла армія Сполучених Штатів Америки з індексом потужності 0.1661. На другому місці розташувалися Збройні сили Росії з індексом 0.1865. Слідом за ними в п’ятірці лідерів йдуть армії Китаю, Індії і Великобританії.

Армія Ізраїлю, яку іноді називають однією з найсильніших у світі, потрапила лише на 11 місце, поступившись збройним силам Туреччини, Японії, Німеччини, Південної Кореї та Франції.

Що ж стосується української армії, яку Петро Порошенко вважає «найпотужнішої у Європі», а Альфред Кох називає загрозою для Російської Федерації, то вона розташувалася на 25 місці з індексом 0.8214, поступаючись Польщі, В’єтнаму, Таїланду, Італії та іншим країнам.

Вельми низько укладачі рейтингу оцінили армію Естонії (108 місце), поставивши її поряд з НД Нікарагуа і Парагваю. У кінець рейтингу потрапили і збройні сили Іраку та Лівії. Нарешті, останнє 126-е місце зайняли збройні сили Сомалі.

Латвія зайняла 87-е місце, відставши від Монголії і Лівану, але випередивши Литву (92).

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Прикарпатті цього літа відпочило 70 бійців АТО
Наступна : Народного Героя Олександра Чуфрина зустріли на Снятинщині

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×