Реабілітація учасників АТО на Івано-Франківщині: проекти, тренінги та успішні заходи для бійців. ВІДЕО

Як повідомляло Станіславське ТБ, сьогодні, 22 квітня, відбувся круглий стіл на тему “Реабілітація для учасників АТО”, який провели волонтери громадських організацій та спілок Прикарпаття.

В Івано-Франківськ приїхали волонтери, керівники тих проектів, які допомагають бійцям після війни. Кожен з них ділився досвідом, розповідав про проекти, їх успіхи та проблеми. Також волонтери спільно думали над вирішенням усіх недоліків для ефективнішої роботи.

Напередодні один із координаторів Центру допомоги учасникам АТО, військовий Андрій Фармуга розповів про найболючіші моменти для бійця, коли він повертається з війни.

 

Про проекти реабілітаційні, які існують для бійців на Івано-Франківщині, детальніше дивіться у відеоролику.

Загалом у ньому йдеться про такі проекти й тренінги: “Творча Криївка”, “Лицарі Колумба”, “Побратими”, “Реколекційний дім сестер Пресвятої Родини”, БФ “Франківський опір”, “З любов’ю в серці”, “Дім ветерана”.

Також детальніше про тренінг “Побратими”, за допомогою якого бійців АТО навчають психологічної підтримки за методикою ООН. Секрет, як позбутися страхів, учасникам АТО розкрила данський тренер із тілесної психотерапії – Дітте Марчер.

Читайте також: На засіданні волонтерів щодо реабілітації учасників АТО Шкутяк непорозумівся з Доликом

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : У Карпатах заасфальтували дорогу, що веде до Долини нарцисів. ФОТО
Наступна : У Тисменицькій школі провели “Руханку” в рамках відзначення Всесвітнього дня здоров’я. ФОТО

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×