socico

Путін “кошмарить” ОБСЄ, аби приховати наступ на Донбасі

Терористи Донбасу “кошмарять” представників ОБСЄ щоб, якщо не витиснути спостерігачів з зони конфлікту, то, принаймні, дуже ускладнити їхню роботу

Путін "кошмарить" ОБСЄ, аби приховати наступ на Донбасі
 

Останнім часом мало не щодня в Донецьку та Луганську відбуваються провокації проти представників місії ОБСЄ. Ситуація загострилася на початку серпня, коли спостерігачі ОБСЄ вкотре зафіксували на Донбасі кадрових російських військових. У відповідь терористи розпочали цькування  місії зусиллями “обуреної громадськості”. Спочатку під офіс місії у Донецьку вийшли “обурені бабусі” з дитячими іграшками та бутафорською кров’ю, звинувачуючи спостерігачів в заангажованості. Згодом аналогічна акція відбулася в Луганську.  В ніч же на 9 серпня у місії ОБСЄ в Донецьку несподівано згоріли чотири авто. В “ДНР” одразу ж перевели стрілки, мовляв, це “диверсанти ВСУ”, проте в ОБСЄ чудово розуміють, чиїх то рук справа, але виводити місію з Донбасу поки ніхто не збирається.

Все виглядає так, наче Путін прагне залякати представників місії та змусити їх залишити Донбас. Хоча справа це нелегка і, вочевидь, представників ОБСЄ доведеться для цього розстрілювати.

Хоча, загалом, Путін мав би зараз здувати з представників місії пил, намагаючись  залучити їх до моніторингу проведення так званих місцевих виборів в “ДНР” та “ЛНР”. Добряче оброблений терористами та пропагандою “народ Новоросії” все одно проголосує як треба, а от представники місії цілком можуть підтвердити, що насилля на виборах не застосовувалося і Путін отримає напівлегітимну “місцеву владу” в терористичних республіках.

Проте спостерігачів ОБСЄ продовжують “кошмарити”, і хоча витіснити їх з Донбасу все одно поки не вдасться, ускладнити їм роботу  цілком вдається. Спостерігачам вочевидь не дуже просто здійснювати свою місію, коли твій офіс постійно пікетує “обурена громадськість”.

Путін "кошмарить" ОБСЄ, аби приховати наступ на Донбасі - фото 1

І за таких умов терористичним ватажкам значно простіше приховувати свої дії. А дії ці можуть бути лише одним – підготовкою до нового наступу та нової ескалації. Постійне загострення напруги на лінії зіткнення, що відбувається в останні тижні, робить імовірність такого наступу все більшою.

Отже, наразі ситуація виглядає так, що тема осінніх квазі-виборів на Донбасі зараз не є найактуальнішою для Путіна. Швидше за все події розгортатимуться за звичним сценарієм – новий масований наступ, нова ескалація, новий Мінськ, на якому Путін виторговуватиме нові поступки, можливо це будуть саме вибори на Донбасі, які відбуватимуться за участі місії ОБСЄ в якості спостерігачів.

Путін "кошмарить" ОБСЄ, аби приховати наступ на Донбасі - фото 2


Джерело : Депо
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Донеччині підліток загинув під колесами вантажівки, якою керував військовий
Наступна : Унікальні села України, які варто відвідати цього літа

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×