Привідкривши завісу або як партія “Самопоміч” кандидатів на мера Івано-Франківська вибирала?!

8 вересня у Києві відбувся з’їзд партії “Самопоміч”, на якому було затверджено кандидатів на посади міських голів.

Кандидатом на посаду міського голови Івано-Франківська від партії “Самопоміч” стала жінка – Кулинич Ірина Вікторівна, родом з Вінницької області, яка на даний час працює директором департаменту економічної політики Львівської міської ради.

Такого повороту подій ніхто не очікував, оскільки ще в червні, “Самопоміч” у Івано-Франківську ініціювала перші в Україні внутрішні праймеріз з метою визначити кандидата на посаду міського голови з числа своїх активістів. Кожен охочий міг проголосувати за одного з чотирьох кандидатів на сайті primaries.com.ua

Голосування тривало з 15 червня по 15 липня 2015 р. Перемогу в голосуванні здобув Микола Гавриляк. Про це повідомляв Типовий Франківськ. 

Результати Праймеріз:

Микола Гавриляк – 54,3%
Тарас Виноградник – 21,3%
Богдан Лесюк – 17,9%
Віктор Корбецький – 6,4%

“Щиро вдячний за підтримку всім, хто висловив мені довіру, проголосувавши за мою кандидатуру на внутрішніх праймеріз із числа колег по організації. Самопоміч обов’язково врахує результати цих праймеріз при прийнятті остаточного рішення щодо висунення кандидата на посаду міського голови Івано-Франківська,” – прокоментував свою перемогу у праймеріз Микола Гавриляк.

А сьогодні на з’їзді партії “Самопоміч” було представлено Кулинич Ірину Вікторівну. Про це на своїй сторінці теж повідомив Микола Гавриляк.

Шостий з’їзд політичної партії “Об’єднання “Самопоміч” визначив кандидатом на посаду міського голови Івано-Франківська Ірину Кулинич. Підтримаємо та докладемо всіх зусиль для спільної перемоги! – повідомив він. 

Виникає питання, навіщо було робити праймеріз, а потім на з’їзді затверджувати зовсім інших кандидатів на посади міських голів? Чи враховувалась думка однопартійців та чи узгоджувалась кандидатура загалом? Час покаже.

 

 

 

1 коментар

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : Завершення ремонту вулиці Дудаєва в Івано-Франківську обійдеться у 5 млн грн
Наступна : В Івано-Франківську відбувся міський фестиваль мистецтв «Мелодії парку»

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×