Приватна фірма намагалася стягнути з Дрогобича майже мільйон за непроведені роботи

Суд відмовився стягнути з Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради 940 тис грн. на користь ПАТ «Прикарпатбуд».

Про це свідчить постанова Вищого господарського суду від 22 вересня, передає Станіславське ТБ з посиланням на Наші Гроші.

У червні 2008 року Департамент найняв «Прикарпатбуд» реконструювати дорогу вулиці Трускавецької у Дрогобичі за 3,39 млн грн. У жовтні того ж року вони уклали додаткові угоди ще на 432 тис грн.

Згодом «Прикарпатбуд» прийшов до суду стягувати з міськради 940 тис грн. по додаткових договорах. Компанія послалася на рішення судів, які підтверджували факт виконання цих робіт. Однак у подальшому ці рішення судів були скасовані. Судова експертиза не встановила обсяги та витрати, внесені в акт приймання робіт за додатковими угодами. Ці акти не візувалися, в них відсутні підписи уповноважених осіб.

Більше того, в судовому порядку були визнані недійсними самі додаткові договори.

Крім того, відповідно до акту звірки розрахунків від 4 жовтня 2010 року, складеного на підставі ревізії КРУ, відсутня інформація про заборгованість міськради перед «Прикарпатбуду».

Станом на 2013 рік 31% акцій ПАТ «Прикарпатбуд» належали Володимиру Урсу, 16% – Омеляну Михацю, по 9% – Ростиславу Михацю і Василю Драновському, 5% – Василю Козловському.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : На Пасічнянському мості водій не впорався з керуванням і скоїв ДТП. ФОТО
Наступна : В Івано-Франківську уродженця Криму судитимуть за розбійний напад на жінку

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×