“Прикарпаттяобленерго” робить черговий внесок у збереження екології

 ПАТ “Прикарпаттяобленерго” уже тривалий час прагне бути кращою еко-компанією. Для цього  шукає все нові і нові методи боротьби з побутовими відходами. На сьогодні це акція  “Сміття роздільно викидай – довкілля чистим залишай!”, повідомляє Stanislavske.tv з посиланням прес-службу.  

Незабаром у центральному офісі обленерго, Центрі обслуговування клієнтів та приміщенні однієї із служб стоятимуть контейнери для роздільного збирання твердих побутових відходів (паперу, поліетилену та пластику, скла, змішаних відходів). 

Мету зупинки “сміттєвого колапсу”, компанія пояснює так:

“Кожен українець виробляє на рік більше 300 кг сміття або 2 дворових контейнери, – пояснив інженер з охорони навколишнього середовища «Прикарпаттяобленерго» Назар Кисляк. –  Все це вивозиться на сміттєзвалища, загальна площа яких в Україні більша, ніж площа Кіпру”.

Енергетики переконують, якщо Еко-логічна акція буде виправданою, то  приблизно через два місяці сміттєві контейнери будуть встановлені в кожній із 17 філії обленерго.

“Думатимемо, як утилізовувати ці відходи по районах, – зауважив Назар Кисляк, у коментарі Stanislavske.tv . – Адже, якщо з містом таких питань не виникає, то, наприклад, в Яремче ця сама машина по сміття не поїде”.

 
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : В Івано-Франківську УКРОП під стінами ОДА влаштував пікет. ФОТО
Наступна : Міст у Калуші, що чекав відновлення з 2008 року на стадії завершення

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×