Прикарпаття розширює горизонти співпраці з Угорщиною

Івано-Франківщина активно співпрацюватиме з Угорщиною у сфері впровадження проектів енергозбереження та розвитку альтернативних джерел енергії та екології.

Про це йшлося під час зустрічі заступника голови облдержадміністрації ОДА Ярослава Паранюка з Генеральним консулом Угорщини в Ужгороді Йожефом Бугайлом та заступником Міністра закордонних справ та торгівлі Угорщини Йожефом Бачкаі, передає Станіславське ТБ посилаючись на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Зазначалося, що Генеральне консульство Угорщини в Ужгороді спільно з Угорською екуменічною службою неодноразово надавали благодійну допомогу у вигляді одягу, канцелярського приладдя, а також реабілітаційного обладнання для дітей-інвалідів Коломийського дитячого будинку-інтернату. Для співробітників установ системи соціального захисту населення угорські фахівці у справах інвалідності проводили теоретичні та практичні лекції, ознайомлювали із найсучаснішими науковими та практичними інноваціями реабілітації інвалідів.

За словами Ярослава Паранюка, такі дії зі сторони Угорщини, є надзвичайно важливими для прикарпатців, особливо в такий тяжкий час. Як свідчить досвід, співпраця з західними партнерами активно стимулює розвиток соціальних сфер області.

“Івано-Франківщина готова до участі в інфраструктурних проектах з угорською стороною в галузі охорони навколишнього середовища, енергозбереження, розвитку альтернативних джерел енергії, у тому числі із залученням кредитних коштів Світового Банку, Європейського банку реконструкції і розвитку” – зазначив посадовець.

Додамо, що з метою розширення співпраці в освітній галузі в Івано-Франківську при Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника функціонує Недільна школа з вивчення угорської мови.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня : За добу в зоні АТО поранено 8 бійців – штаб
Наступна : Обласна рада оборони не звітує перед громадськістю. Активісти звернулися до військової прокуратури. ВІДЕО STV

Про автора

Читайте також

Вхід

Зареєструватися
×